Стів Возняк охарактеризував біткоїн як "безпечну, стійку та консервативну" в контексті зростання його прийняття в суспільстві.

  • 06.02.2024 22:16
  • 6 хвилин читання
Стів Возняк охарактеризував біткоїн як "безпечну, стійку та консервативну" в контексті зростання його прийняття в суспільстві.

У відповідності до зростаючої тенденції прийняття спадщини, співзасновник Apple Стів Возняк назвав Bitcoin безпечною ставкою у подкасті 6 лютого.

У розмові у подкасті Wildride, розміщеному на X (раніше відомому як Twitter), співзасновник Apple висловив думку, яку поділили кілька інших лідерів галузі, хвалючи стійкість та надійність криптовалюти.

Возняк: Біткоїн підніметься до рівня $100 000

Технологічний магнат заявив, що Біткоїн виділяється серед інших криптовалют як "великий слон на блоку". Він також зазначив, що на відміну від інших активів на блокчейні, таких як неперервні токени (NFT), чия вартість в основному залежить від масової привабливості, Біткоїн є "безпечним, стабільним і консервативним".

Возняк передбачив, що головна криптовалюта може скоро сягнути $100 000.

Співзасновник Apple Стів Возняк говорить: "#Bitcoin безпечний, стабільний і консервативний"pic.twitter.com/BcRDYG8L3d — Документування ₿іткойну (@DocumentingBTC) 6 лютого 2024 р.

За словами співзасновника компанії Apple, це в основному пов'язано з широким поширенням криптовалюти, в якій Біткоїн контролює більше половини розвиваючоїся екосистеми.

Возняк також зауважив, що стабільність Біткоїна робить його "безпечною гаванню" для інвесторів, які цікавляться цифровим зберіганням вартості. На запитання про те, чи володіє він активами біткоїну, він визнав, що раніше купив деяку цифрову валюту.

Він сказав, що покупка була зроблена виключно для експерименту з її використанням. Але пізніше, коли ця криптовалюта стала дуже популярною, він продав свою закопчену валюту Bitcoin через своє погіршення психічного здоров'я.

Біткоїн привернув широку увагу минулого місяця, переважно завдяки схваленню подань на створення біржового фонду з обміну біткоїну в реальному часі (ETF) Закомісією з цінних паперів та бірж США (SEC) 11 січня.

За даними CoinShares, загальний приплив коштів в інвестиційні продукти криптовалют перевищив 7,7 мільярдів доларів до цього часу. Біткоїн продовжує лідирувати, з рекордним припливом у $703 мільйони, зафіксованим минулого тижня, що стало нормою.

Минулого тижня в цифрові активи інвестиційні продукти вперше отримали значні надходження в сумі 708 мільйонів доларів США! Це збільшує загальний приплив коштів протягом року до 1,6 мільярда доларів США, а також загальний обсяг управління активами по всьому світу до 53 мільярдів доларів США. Операційний оборот в обмінноторговельних продуктах склав 8,2 мільярда доларів США (порівняно з 10,6 мільярда доларів США на минулому тижні), проте... pic.twitter.com/phsy5zjnTf - CoinShares (@CoinSharesCo) 5 лютого 2024 р.

Інші криптовалютні активи, такі як Солана, в середньому нараховували 13 мільйонів доларів США загального притоку минулого тижня, тоді як Ethereum і Avalanche залучили відповідно 6,4 мільйонів та 1,3 мільйона доларів США.

Біткоін не виключно замінить фіатні гроші.

Основна ідея, що стоїть за створенням Bitcoin у 2009 році, полягала в тому, щоб стати основним засобом передачі вартості.

Цифрова актив з дозволом на використання означала, що централізовані структури, такі як банки та інші спадщинні установи, не могли контролювати або авторизувати переміщення активів, оскільки не було задіяно посередника.

Хоча багато хто вважає, що це можливо в далекому майбутньому, Возвняк явно висловив протилежну думку. За його словами, Біткоін не може прямо замінити державні фіатні валюти.

Він пояснив, що це тому, що товарна грошова одиниця була критично важливою протягом історії. Замість повного заміщення товарних грошей, Біткоїн може існувати поряд з ними як додатковий засіб обміну вартості.

Погляди Возняка узгоджуються з багатьма фахівцями галузі, які вірять, що біткоін може стати другорядним засобом обміну вартості. Однак кілька людей, таких як Майкл Сейлор з MicroStrategy, закликали людей позбутися фіатних грошей та тримати вартість виключно в біткоїні.

Якщо ви не хвилюєтеся, вам не потрібен #Bitcoin. pic.twitter.com/a6TDQALaEc — Майкл Сейлор️ (@saylor) 5 лютого 2024 р.

Публікуючи пост на Х, Сейлор написав: "Якщо ви не хвилюєтеся, вам не потрібен Біткоїн", додавши відео, на якому голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл висловлює свої обурення щодо заборгованості США.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті