Створюємо збірну України з підтримкою: як придбати квитки за допомогою криптовалюти на біржі WhiteBIT.

  • 22.02.2024 12:16
  • 3 хвилини читання
Створюємо збірну України з підтримкою: як придбати квитки за допомогою криптовалюти на біржі WhiteBIT.

Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти.

Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.

Українці мають унікальну можливість створити офіційне гасло для збірної України з футболу. Також читайте.

Жовто-сині з'являться на газоні проти переможця гри Ізраїль - Ісландія, яка відбудеться напередодні.

  • Усі, хто придбає квитки за криптовалюту в період з 22 лютого до 15 березня 2024 року, автоматично беруть участь у розіграші 20 VIP-білетів на матч у Вроцлаві та 20 футболок збірної України. Додаткові подробиці про розіграш будуть надані.
  • Українські вболівальники вже встигли оцінити такий досвід покупки перед домашніми матчами Україна-Мальта, Україна-Англія та Україна-Італія, оскільки це відмінна можливість отримати доступ на гру із будь-якої точки світу раніше за всіх та дати українській збірній теплу підтримку й домашню атмосферу.
  • Купити квитки за криптовалюту за два дні до події можна за допомогою Whitepay - спеціального технічного рішення від WhiteBIT для отримання цифрових платежів: https://bit.ly/3T7D3g6.

Про криптовалютну біржу

WhiteBIT - одна з найбільших централізованих європейських криптовалютних бірж, яка була заснована в Україні у 2018 році.

  • На біржі доступно понад 350 торговельних пар, 270 цифрових активів і 10 державних валют.
  • WhiteBIT спільно з Міністерством цифрової трансформації розробили "Освітню ініціативу з криптовалют та технології блокчейн" на платформі Дія.Освіта.
  • Компанія співпрацює з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", МЗС України, є партнером Національної збірної команди України з футболу, а також співпрацює з футбольними клубами "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивною платформою FACEIT.
  • WhiteBIT забажав би активно поширювати технологію блокчейн як в Україні, так і в усьому світі.

Whitepay - це компанія, яка пропонує рішення для отримання криптовалютних платежів для підприємств та благодійних організацій, такі як криптоеквайринг, POS-термінали, платіжні сторінки, криптобанки та віджети.

  • Whitepay підтримує більше 140 цифрових активів і не вимагає комісії за перекази з облікового запису WhiteBIT.
Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті