Суд вирішив проти компанії з майнінгу криптовалют, відмовившись змусити BC Hydro надавати електроенергію + Більше новин з криптовалют

  • 06.02.2024 15:31
  • 7 хвилин читання
Суд вирішив проти компанії з майнінгу криптовалют, відмовившись змусити BC Hydro надавати електроенергію + Більше новин з криптовалют

Отримуйте щоденну, легку на смак експрес-юстицію новин про блокчейн та криптовалюти - розглядаємо історії, які летять під радаром сьогоднішніх новин.

У сьогоднішньому випуску:

  • Суд вирішив проти криптовалютної компанії, не зобов'язавши BC Hydro постачати електроенергію.
  • Cпівмайстер управління цифровими активами, YouHodler, успішно оформив реєстрацію як провайдер віртуальних активів у Банку Іспанії.
  • Tether очолює $25M раунд фінансування серії A Oobit

Мабуть, найбільш ефективним способом комунікації між людьми є мова. Завдяки мові ми можемо виражати свої думки, почуття, ідеї і передавати їх іншим людям. Кожна мова має свої особливості і діє на різні народи по-різному. Мова є невід'ємною частиною культури кожного народу і виконує роль зберігача й передавача його традицій. Тому важливо дбати про розвиток і збереження мови свого народу. Щоб зберегти мову, потрібно використовувати її в повсякденному житті, говорити нею з рідними і друзями, вчитися і працювати в мовному середовищі.

Суд вирішив проти компанії з майнінгу криптовалют і не змусив BC Hydro надавати електроенергію.

За даними National Post, лісова компанія Conifex Timber Inc., яка також займається криптовалютним майнінгом, програла судове засідання, на якому вона намагалась змусити BC Hydro, канадський електропостачальник у провінції Британська Колумбія, забезпечити електроенергію для своєї діяльності.

У грудні 2022 року місцева влада вирішила призупинити нові підключення для майнінгу криптовалют на 18 місяців. Компанія Conifex Timber бажала оголосити цю політику недійсною.

Суд підтримав право уряду, стверджуючи, що такий крок є "розумним" і не є "неприпустимою дискримінацією".

У понеділок компанія Conifex Timber повідомила, що вона «розчарована» рішенням суду і розглядає можливість подання апеляції.

Заява заявила, що "Conifex продовжує вважати, що провінційна влада упускає кілька можливостей для покращення доступності енергії, прискорення технологічних інновацій, зміцнення надійності та стабільності електричної мережі в Британській Колумбії і досягнення більш включного економічного зростання".

Перед тим, як провінційний уряд призупинив нові підключення до електромережі, BC Hydro опублікувала звіт. Він стверджував, що попит на електроенергію від операцій з криптовалютним майнінгом покладе виклик чистій енергетиці та цілям електрифікації.

У рішенні суду зазначено, що протягом останніх кількох років запити на підключення криптовалютних майнерів в Британській Колумбії "значно перевищували" прогнози BC Hydro.

Також було зазначено, що пауза була відповіддю на "дуже реальну можливість того, що спрямування такого великого відсотка електроенергії на одну промисловість призведе до меншої доступності енергії для інших потреб, що може призвести до збільшення витрат для всіх інших домашніх та промислових споживачів в Британській Колумбії".

YouHodler отримує реєстрацію провайдера послуг віртуальних активів від Банку Іспанії.

Швейцарська фінтех-платформа Web3 YouHodler зареєструвалась як постачальник віртуальних активів (VASP) у Банку Іспанії.

Згідно з прес-релізом, компанія YouHodler тепер може надавати свій набір фінансових послуг Web3 окремим користувачам та підприємствам в Іспанії. Вона повністю відповідає антибродяжничим (AML) та контртаритористичним (CTF) регуляторним вимогам цієї країни.

Завершення реєстрації VASP, зазначено, "доповнює наявні повноваження та ліцензії компанії в ЄС, особливо перед набуттям чинності регулювання ринків криптовалютних активів (MiCA)".

Фірма YouHodler повідомила, що її набір послуг фінансового технологічного сектору Web3 доступний у понад 60 країнах. Він призначений для забезпечення безперебійного зв'язку між фіатними та криптовалютними фінансовими послугами.

Ця платформа пропонує інструмент, який допомагає інвесторам отримувати прибуток від волатильності ринку. Крім цього, вона надає можливість отримати миттєві кредитні картки, виводити кошти з банківського рахунку та підтримує більше 50 монет як заставу.

Це додається до його корпоративних рішень, - повідомлено. Ці рішення дозволяють компаніям, таким як криптовалютні біржі, цифрові гаманці та постачальники цифрових роздрібних платежів, розширити свої можливості за допомогою технології YouHodler.

Tether очолює фінансування раунду серії А компанії Oobit у розмірі $ 25 млн.

Емітент USDT, компанія Tether, оголосила про свою інвестицію в мобільний платіжний додаток Oobit.

Згідно з прес-релізом, раунд фінансування серії A завершився зі збором 25 мільйонів доларів. Вони будуть використані для підтримки мети головного потокового прийняття криптовалют.

Цей раунд лідував інвестиційний підрозділ Tether, з участю Titan Fund від CMCC Global, 468 Capital та співзасновника Solana Анатолія Яковенка, серед інших.

Мобільний платіжний додаток Oobit дозволяє власникам криптовалют торкнутися та оплатити покупки у понад 100 мільйонів роздрібних торговців по всьому світу, що приймають карти Visa та Mastercard. Таким чином, зазначається в оголошенні, продавці можуть легко впровадити цифрові активи як форму оплати.

Майбутні оновлення Oobit дозволять клієнтам здійснювати криптовалютні платежі забезпечуючи, щоб продавці безперешкодно отримували фіатну валюту в обмін.

Додаток Oobit доступний в App Store від Apple та Google Play. Користувачі можуть підключити його до власного блокчейн-гаманця Oobit, щоб здійснювати платежі за допомогою USDT, BTC та інших цифрових активів.

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті