Судове рішення щодо засновника Binance CZ перенесли на квітень, загроза тюремного ув'язнення може виникнути.

  • 13.02.2024 04:45
  • 3 хвилини читання
Судове рішення щодо засновника Binance CZ перенесли на квітень, загроза тюремного ув'язнення може виникнути.

Зауважено, що дата призначення ухвали для засновника та колишнього генерального директора Binance Чанпен "СЗ" Чжао була перенесена з 23 лютого на 30 квітня, згідно з повідомленням, поданим у федеральний суд Сіетла, повідомляє CNBC. Раніше, в листопаді 2023 року Чжао визнав свою вину в звинуваченнях у відмиванні грошей.

Початково загрозою було можливе ув'язнення тривалістю 18 місяців, проте останні події вказують на те, що одній з найвпливовіших особистостей криптосвіту може бути призначено ще суворішу покарання. Заява прокуратури від 24 листопада свідчить про те, що вони можуть вважати за краще вимагати покарання, наближене до максимального законного терміну - десяти років.

Прокурори заперечують претензії захисту про те, що Чжао належить до мінімальної категорії ризику втеки і заслуговує на м'яку кару.

Не планується підвищення терміну ув'язнення

Незважаючи на зусилля прокурорів збільшити суворість покарання, юридичні експерти, такі як колишній представник SEC Джон Рід Старк, вважають, що вірогідніше за поточних критеріїв покарання залишається кара у мінімально-безпечному установі тривалістю 12-18 місяців. Відомо, що юридична команда Жао сподівається на альтернативні варіанти, такі як громадські роботи чи умовне ув'язнення, замість виправного арешту.

Наразі Жао перебуває у Сполучених Штатах під забороною на забезпечення фінансовою гарантією у розмірі 175 мільйонів доларів до оголошення вироку. Його попередній запит на подорож до Дубая до початку судового засідання було відхилено з причини стурбованості стосовно можливості втрати Жао. За останніми звітами стало відомо, що він пропонував усю свою власність у Binance.US (оцінюється приблизно в 4,5 мільярда доларів) в якості додаткової гарантії.

Цей випадок виник внаслідок звинувачень, що Binance не дотримувалася положень про боротьбу з відмиванням грошей, які нібито дозволяли незаконну діяльність на її платформі. Щоб вирішити ці звинувачення, Джао визнав себе винним, і біржа домовилася з урядом США про виплату 4,3 мільярдів доларів. Також Сі Зедже відстав з посади генерального директора Binance в рамках цієї угоди.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті