Сьогоднішні найбільші криптовалютні переможці на Uniswap - XTP, DOGE-1, BARL.

  • 30.01.2024 05:01
  • 7 хвилин читання
Сьогоднішні найбільші криптовалютні переможці на Uniswap - XTP, DOGE-1, BARL.

Найбільші зростання сьогодні на Uniswap відбулися у $XTP, $DOGE-1 та $BARL. В цілому криптовалютний ринок лідирує, оскільки зменшується песимізм щодо затвердження Bitcoin ETF після спотової торгівлі на ринку та знижується тиск на продаж від великих учасників ринку, таких як Grayscale.

Згідно з веб-сайтом Grayscale, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) втратив трохи більше 6 000 BTC у понеділок.

Це найнижче щоденне випадання з того часу, як довірча спілка перетворилася на ЕТФ в початковому місяці та піддалася масовому зняттю прибутку.

У понеділок курс біткоїна знову піднявся вище позначки в $43 000 і за останні 24 години виріс на понад 3%.

Імовірно, оптимізм стосовно того, що Google дозволить рекламу криптовалютних біржових фондів, а також сильна остання успішна динаміка американського фондового ринку, сприяють цьому.

Більшість великих криптовалют також переважно в рості.

За даними CoinMarketCap, Ether (ETH) зрос на 2% протягом останніх 24 годин.

Solana (SOL) зросла на 6,5%, XRP (XRP) на 2,2% і Cardano (ADA) на 7,0%.

Але ті щоденні прибутки є крихітними порівняно зі зростанням, якому можна було спостерігати на ринку криптовалют з невисокою капіталізацією.

Це тому, що низький рівень ліквідності виявляється в тому, що невеликий попит на покупку легко може привести до швидкого експоненціального зростання.

Подивившись на потенційний ріст, синьо-чипові криптовалюти можуть пропонувати гарні перспективи, але трейдери, що прагнуть швидкого прибутку, зазвичай звертаються до ринків з невеликою капіталізацією.

Ось кілька найбільших криптовалютних зростань сьогодні на Uniswap.

Найбільші прирости криптовалюти сьогодні на Uniswap

Місія Супутник Доґе 1 ($DOGE-1)

У понеділок, за даними Uniswap, мем-криптовалюта під назвою Satellite Doge 1 Mission ($DOGE-1) збільшилася на 70%.

За даними DEXTools, мем-монета знаходиться на межі повернення до своїх рекордних показників в кінці грудня, вище за 0,016 долара.

На останній торгівлі за $0.01070, ринкова капіталізація токена становила трохи більше 10 мільйонів доларів.

У команді наявні понад 500 000 доларів блокованої ліквідності і майже 5 500 власників.

$DOGE-1 існує вже деякий час, тому ймовірно не є шахрайством або обдурюванням.

Але інвестори завжди повинні ретельно вивчати інформацію.

Barley Finance (Барлі Фінанс) - це проєкт, що пропонує фінансові послуги з використанням технології блокчейн. Ця платформа надає можливість здійснювати розумні контракти та фінансові операції безпосередньо з використанням криптовалюти $BARL. Вона дозволяє користувачам отримувати доступ до інвестиційних можливостей, пропонує різні фінансові інструменти та забезпечує безпеку і конфіденційність усіх транзакцій. Проєкт Барлі Фінанс прагне стати інноваційним гравцем в галузі фінтех, надаючи ефективні та доступні фінансові рішення для своїх користувачів.

Протокол фермерства волатильності Barley Finance ($BARL) в понеділок зріс майже на 40%, за даними Uniswap.

На даний момент ринкова капіталізація становить приблизно 2,3 мільйона доларів, з ліквідністю трохи більше 800 000 доларів і більше 1 000 одиниць.

За даними DEXTools, токен має DEXTscore 99/99 і не виявлено жодних проблем з розумним контрактом.

Cellframe ( $CELL) - це блокчейн платформа нового покоління, яка розроблена для побудови децентралізованих додатків (dApps). Вона пропонує широкий спектр можливостей для розробки та розгортання додатків, забезпечуючи високу швидкість та безпеку операцій. Cellframe має вбудовану підтримку смарт-контрактів, що дозволяє автоматизувати і упростити багато процесів. Завдяки технології Virtual Secure Environment (VSE), Cellframe забезпечує безпеку та конфіденційність транзакцій, захищаючи їх від зовнішніх атак. Ця платформа є ідеальним вибором для розробників, які прагнуть створити додатки, що працюють в децентралізованому середовищі.

На початку тижня курс криптовалюти Cellframe ($CELL), яка є протоколом блокчейну першого рівня з фокусом на безпечних перетинаючих ланцюгах, зрос на майже 60%.

Це заявлено Uniswap, яка оцінює свою ринкову капіталізацію трохи більш як $10 мільйонів.

В результаті останнього нарощування вартості, $CELL досягла своєї найвищої позначки з лютого 2023 року у понеділок близько $0.40 за токен.

Згідно з DEXTools, обсяг ліквідності токену складає близько 275 000 доларів, а кількість власників перевищує 9 000.

Будучи на ринку вже дуже довгий час, $CELL малоймовірно може бути шахрайським токеном.

Криптовалютні альтернативи для розгляду

Монети низької капіталізації можуть дати великий потенціал доходності, але також несуть в собі значний ризик.

Для тих, хто шукає кращу ймовірність наближених короткострокових прибутків, альтернативною високостроковою та високоризиковою інвестиційною стратегією для розгляду є участь у криптопресейлах.

Ось де інвестори придбовують токени молодих криптопроєктів, щоб допомогти їх розвитку.

Ці токени майже завжди продаються дешево, і існує довга історія передпродажів, які приносять величезні експоненціальні виграші раннім інвесторам.

Багато з цих проєктів мають фантастичні команди позаду себе та велику візію реалізувати революційний криптовалютний додаток/платформу.

Якщо інвестор зможе виявити такі проекти, ризик / нагорода їх закупівлі перед продажем є дуже вигідним.

Команда Cryptonews витрачає багато часу на перегляд проектів передпродажу, щоб допомогти інвесторам.

Ось список з 15 проектів, які команда проекту вважає найкращими передпродажами криптовалют у 2023 році.

Перегляньте 15 криптовалют.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті