Сьогоднішні топові новини NFT: Rarible, Mercedes та NHL - 17 січня

  • 17.01.2024 12:46
  • 7 хвилин читання
Сьогоднішні топові новини NFT: Rarible, Mercedes та NHL - 17 січня

17 січня 2024 року ми маємо цілий коктейль новин про NFT.

Обсяг продаж NFT вперше за деякий час знизився, хоч і незначно (в контексті волатильної криптовалюти). За останні 24 години він впав майже на 4,7%.

Кількість покупців зросла на 3%, а кількість продавців зменшилась на 3%.

На час написання пройшло 585 937 операцій протягом минулого дня. Це 70% збільшення.

Найкращим виконавцем серед 10 кращих колекцій за обсягом продажу є популярний Bored Ape Yacht Club. Він займає перше місце з великим відривом, зростаючи на 131%. Open Solmap, який займає друге місце, показує зростання на 41%.

Сьогодні в новинах про NFT дізнайтеся про співпрацю між Rarible та Other Page, нову функцію NFT від Mercedes-Benz та ексклюзивну колекцію чемпіонів НХЛ.

Оголошено партнерство Rarible NFT News з іншою сторінкою.

Маркетплейс NFT Rarible уклав партнерство з компанією Other Page з метою запровадження персоналізованих профілів аватарів для їх спільних клієнтів.

"Ми ділимося баченням, в якому маркетплейси + соціальні профілі, лор, ігрові дані, досягнення та репутація повністю інтегровані", - заявив інший виступ.

Ми з радістю співпрацюємо з нашими друзями з @OtherPageHQ та пропонуємо брендовані профілі аватарів для спільних клієнтів. Обов'язково слідкуйте за оновленнями! https://t.co/TSmtdcyCvg - Rarible (@rarible) 15 січня 2024 року

Other Page - це профільна сторінка, яка працює на основі Web3 і дозволяє користувачам розміщувати статистику гри, інвентар, віртуальний світ та мережу в єдиному URL, який можна легко поділитися з іншими користувачами, згідно зі словами їх веб-сайту.

11 січня команда за його створенням оголосила, що новий веб-сайт Other Page запустився.

Команда розкрила, що оновила сайт, щоб створити сторінки для учасників, а також "підготуватися до цікавих інновацій у 2024 році".

Новий веб-сайт Other Page уже доступний! Ми оновили нашу сторінку, щоб включити сторінки учасників та підготуватися до запальних нововведень у 2024 році. Зайдіть на сайт, щоб дізнатися більше про Other Page. Можливо, вам будуть знайомі деякі товариші Апи, Мутанти, ВХ та Кодаси... https://t.co/KIFGrPyowA pic.twitter.com/v9BSzKmIyb — Other Page (@OtherPageHQ) 10 січня 2024 р.

Mercedes-Benz представляє нову функцію цифрової галереї з колекціонування MBUX.

Преміум-бренд автомобілів Mercedes-Benz оголосив про своє останнє оновлення операційної системи Mercedes-Benz (MB.OS) під час виставки Consumer Electronics Show (CES). Серед інших функцій, була представлена програма MBUX Collectibles, що дозволяє користувачам створювати галереї та переглядати віртуальні об'єкти зв'язані з брендом (NFT).

На виставці #CES2024 #MercedesBenz демонструє багато розробок, що визначають його бачення гіперперсоналізованого користувацького досвіду майбутнього. Головними новинками є новий інтегрований #MBUX Віртуальний Асистент, що використовує передове програмне забезпечення та генеративний штучний інтелект. Більше: https://t.co/s6fnvxtovI pic.twitter.com/8vvc0nN0t8 — Прес-служба Mercedes-Benz (@MB_Press) 9 січня 2024 р.

Згідно з веб-сайтом, MBUX Collectibles є першою вбудованою програмою в автомобілі Mercedes-Benz, що демонструє цифрове мистецтво та колекціонні предмети на основі некортованих токенів (NFT).

Додаток дозволяє створювати приватну художню галерею, з'єднуючи гаманець NFT з користувацьким інтерфейсом. Крім цього, користувачі можуть переглядати цифрову художню виставку, складену компанією.

На CES компанія також представила свої зібрання NFT від Mercedes-Benz NXT у мобільному додатку. "Колекція Mercedes-Benz NXT Icons Era 1 'Luxury' є першою в серії з семи, що досліджує багату спадщину дизайну Mercedes-Benz", - повідомляється.

На CES відвідувачі мали можливість побачити попередній огляд ще не випущеного Era 2 "Технології". Крім того, вони вперше могли оцінити Mercedes-Benz NXT Superdackel NFT. Компанія повідомила, що незабаром будуть доступні обмежені 1 000 екземплярів Superdackel NFT.

Чемпіони NHL запускають ексклюзивну колекцію NFT на ThetaDrop

Чемпіони Національної хокейної ліги 2023 року - команда "Вегас Голден Найтс" - оголосили про співпрацю з компанією Theta Labs, яка займається відео-, штучним інтелектом та розвагами на блокчейні, з метою створення особливих вражень для вболівальників.

Згідно з оголошенням, ця співпраця зосереджена на ексклюзивних враженнях для шанувальників, розширенні світової аудиторії та новаторських стратегіях монетизації.

Золоті лицарі з нетерпінням співпрацюватимуть з @Theta_Network! #VegasBorn https://t.co/pnwhcEkUPH — Голден Найтс з Вегаса (@GoldenKnights) 16 січня 2024

Команда "Золоті Рицарі" запустить ексклюзивну серію НФТ на платформі ThetaDrop NFT. Під час окремих домашніх матчів прихильники - онлайн і особисто - матимуть можливість безкоштовно отримати ексклюзивні НФТ в самому середині гри.

У повідомленні йдеться, що ці NFT-токени дають можливість отримати доступ до квитків на матчі рицарів, автографованих пам'ятних речей та VIP-моментів, включаючи фотосесії на льоду та можливість взяти участь у прес-конференціях.

Сімдесят п'ять гостей матимуть доступ до приватного лаунжу для перегляду, який "простирається на 18 000 квадратних футів з перспективним куточком над ареною і вікнами від стелі до підлоги, демонструючи вид на вулицю Вегасу".

Партнери повідомили, що об'єднання NFT та ексклюзивних вражень сприяє залученню фанатів та створює нові джерела доходу.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті