Топ криптовалют, що зростають сьогодні на DEXTools – LOONG, BABYDOGE, MOROS.

  • 08.02.2024 16:48
  • 9 хвилин читання
Топ криптовалют, що зростають сьогодні на DEXTools – LOONG, BABYDOGE, MOROS.

В четвер, криптовалютні ринки активізувались, приводячи до зростання цін на Bitcoin (BTC) та Ether (ETH), які досягли багатотижневих максимумів. Проте, крипто-трейдери, що шукають найбільш вигідні криптовалютні активи на сьогодні, надалі використовуватимуть такі інструменти, як DEXTools, для пошуку перспективних проектів з низькою капіталізацією.

Біткойн повертається на рівень $45 000, а Ефір - на рівень $2 400, оскільки криптовалюти користуються підтримкою кількох поривних факторів.

Американські акції продовжують підніматися до нових історичних максимумів, і члени Федерального комітету США по відкритому ринку йдуть ще далі, говорячи про зниження ставок до кінця цього року.

Це надає ринку макроперевагу, тоді як Біткоін також користується зменшенням продажного тиску GBTC.

BTC також може збільшуватися через попит на безпечні пристанища через занепокоєння щодо стану регіональних банків США.

Тим часом, Етер отримує підтримку через оптимізм щодо недавнього оновлення головної мережі та новин, що заявники на спотові фонди нової генерації недавно внесли корективи до своїх подань.

Після успішних тестових оновлень розробники Ethereum розмістять оновлення Dencun на основі мережі 13 березня.

ARK 21Shares внесли зміни до свого ETF на місцеві основі Ethereum, перейшовши до моделі створення готівкових активів, більш схожої на своє недавно затверджене Bitcoin ETF.

Це вказує на потенційну координацію з представниками Комісії з цінних паперів і бірж США, що може бути сприйнято як висока ймовірність затвердження їхнього фонду ETF.

Під час останніх 24 годин BTC і ETH зросли на 3-5%, але це ніщо порівняно з лідерами зростання криптовалют сьогодні на найбільш відомому децентралізованому обміннику (DEX) DEXTools веб3.

Усі найменші криптовалюти майже завжди виводять ціну вгору і водночас відзначаються як найбільші переможці в криптосвіті кожного дня.

Це через їх низький рівень ліквідності, оскільки невеликий попит призводить до швидкого експоненційного зростання.

Під час того як надійні криптовалюти можуть забезпечити хороші можливості зростання, трейдери, які шукають швидкі прибутки, зазвичай звертають увагу на ринки з низьким рівнем капіталізації.

Сказавши це, ось деякі з провідних криптовалютних активів, які сьогодні зросли.

Найбільші постачальники криптовалют сьогодні

Loong ($LOONG) - це криптовалюта, яка доступна на блокчейні Ethereum. Цей проект має на меті створення глобальної мережі платежів, що базується на технології блокчейн. За допомогою Loong, користувачі можуть здійснювати безпечні та швидкі транзакції, а також зберігати свої активи у цифровому вигляді. Loong надає можливість громадам та бізнесам на всьому світі отримати доступ до сучасних фінансових рішень, що працюють на основі блокчейн. Ця криптовалюта має потенціал змінити спосіб функціонування фінансової системи та створити нові можливості для міжнародних платежів.

Токен Loong ($LOONG), що має китайську тематику дракона, раптово зазнав підйому до нових історичних піків.

За даними DEXTools, приріст понад 5 600% протягом 24 годин означає, що це один з провідних криптовалютних виграшів сьогодні.

Капіталізація ринку $LOONG становила $1,75 мільйона, а ліквідність приблизно $100 000.

Та токен може легко бути шахрайством, з огляду на дев'ять сповіщень про розумний контракт, виявлених DEXTools.

BabyDoge ($BABYDOGE) - це нова криптовалюта, яка з'явилася на ринку. Вона є похідним проектом від популярної криптовалюти Dogecoin. BabyDoge має за мету залучити увагу інвесторів своїми унікальними функціями та покращити можливості заради захисту державних майнових інтересів. Крім того, BabyDoge активно працює над зменшенням попиту на створення негативних відходів та впровадженням зручних способів оплати. За допомогою технології блокчейн, BabyDoge збирає інформацію про перекази та дозволяє кожному користувачу зручно та безпечно використовувати цифрові активи. Ця криптовалюта передова та перспективна і має потенціал стати однією з найбільш вживаних криптовалют у майбутньому.

На Ethereum з'явилася копія популярної мем-монети BabyDoge під назвою BabyDoge ($ BabyDoge).

За даними DEXTools, воно зросло на понад 1,700%, що збільшило його ринкову капіталізацію до понад $600,000.

Останній раз його ліквідність становила трохи більше 200 000 доларів, а кількість власників складала майже 350 осіб.

Високий показник DEXTscore у 96/99 і відсутність попереджень щодо розумних контрактів свідчать про малоймовірність шахрайства.

Але інвесторам завжди слід бути обережними з монетами низької капіталізації, незалежно від того, наскільки безпечні вони здаються.

MOROS NET ($MOROS) - це криптовалюта, яка використовує технологію блокчейн для забезпечення безпеки та приватності транзакцій. $MOROS пропонує швидкі та ефективні перекази коштів по всьому світу без необхідності посередників. Крім того, ця криптовалюта надає можливість заробляти пасивний дохід через власну мережу вузлів. MOROS NET - це інноваційна платформа, яка дозволяє користувачам здійснювати безпечні та анонімні операції в мережі.

Останнім часом наростає популярність токену, відомого як MOROS NET ($MOROS).

Згідно зі звітом DEXTools, за останні 24 години він зрос на близько 130%.

Це робить його одним з провідних криптовалютних приростів сьогодні, з ринковою капіталізацією, що становить приблизно 1,15 мільйона доларів.

Токен має $130 000 заблокованих ліквідних активів та трохи більше ніж 1 800 власників.

Крім того, в нього є дев'ять сигналів про розумний контракт, тому інвесторам слід бути обережними, оскільки це може бути шахрайством.

Розгляньте криптовалютні альтернативи

Малокапіталізовані монети можуть запропонувати великий потенціал прибутку, але також приносять великі ризики.

Для тих, хто шукає більших шансів на наближений ризик та отримання прибутку, альтернативною інвестиційною стратегією з високим ризиком і високим виграшем є участь у криптопресейлах.

Саме тут інвестори придбають токени нових криптопроектів, щоб сприяти їхньому фінансуванню та розвитку.

Ці токени майже завжди продаються дешево, і існує довга історія передпродажів, що приносять великі експоненційні вигоди раннім інвесторам.

Багато з цих проектів мають чудові команди за плечима і чудову візію, задля того, щоб втілити революційну криптовалютну додаткову платформу.

Якщо інвестор може визначити такі проекти, ризик / винагорода їхньої передпродажної інвестиції дуже хороша.

Команда Cryptonews витрачає багато часу на розгляд пресейлових проектів, щоб допомогти інвесторам.

Ось список 15, які проект вважає найкращими криптопресейлами 2023 року:

Познайомтесь з 15 криптовалютами, доступними на передпродажу.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті