Криптотрейдеру вдалося забезпечити прибуток у розмірі $6,77 мільйона всього за три години після запуску токена SatoshiVM. Згідно з дописом, опублікованим компанією з торгівлі блокчейном Lookonchain, трейдер використав інструмент "Banana Gun" для придбання токена SatoshiVM перед його запуском. Потім трейдер продав токен зростанням ціни, заробивши майже $7 мільйонів прибутку.
Торговець спочатку сплатив хабарну винагороду в розмірі 141,66 ETH, щоб стати першим, хто купить SatoshiVM по відкритті, і використав Banana Gun, щоб придбати 2,61 мільйона SAVM, інвестувавши 277,66 Ether, що еквівалентно $ 681 000. Подальше, користувач вирішив продати 2,16 мільйона токенів за $ 4,38 мільйона. На даний момент вони все ще володіють 450 000 токенами SAVM, оціненими приблизно в $ 3 мільйони. Це перекладається на загальний прибуток приблизно $ 6,77 мільйона. Торговець отримав визнання від багатьох осіб на платформі X за значний приріст багатства за допомогою інструменту Banana Gun.
"Він тільки 1/5 ринкової капіталізації банана зробив за одну угоду за допомогою продукту. Чим вище ми йдемо," сказав користувач @NickyJbased. Однак, він також зіткнувся з критикою інших людей, деякі з яких стверджували, що він є розробником SatoshiVM, а інші – критикували суму, яку він витратив на взятки. "майбутнє фінансів. хабарем просувається до переду черги за поколінням багатства. звучить не дуже відмінно від сучасності фінансів, як на мене," сказав користувач @DaJuice2121.
Що таке Бананова Гармата?
Бананова гармата, яка була представлена в липні 2023 року, надає користувачам можливість оперативно снайпити пресейлові токени та здійснювати швидку криптоторгівлю. Трейдери можуть обрати або "Ручну торгівлю" з комісією 0,5% або "Автоматичну снайперську" з комісією 0,75%.
Від моменту його запуску торговий бот оточений скандалами, пов'язаними з численними випадками таємничого зникнення коштів після проведення влучних операцій.
У вересні 2023 року команда Banana Gun представила свій токен BANANA. Незважаючи на стрімкий ріст до приблизно 8,7 долара впродовж кількох годин після запуску, ейфорія була недовгою. Вартість токена різко впала на 99% всього за кілька годин, практично зведена його до безвартісного стану.
Команда Banana Gun визнала, що значна помилка у їхній системі смарт-контракту залишилася непоміченою, незважаючи на проведення двох перевірок перед запуском. Цей прогалина ненавмисно дозволяла користувачам продати своє майно, зберігаючи податкові токени у своїх гаманцях.