У 2023 році блокчейн-ігри панували над усіма + Додаткові криптовалютні новини

  • 29.01.2024 14:46
  • 9 хвилин читання
У 2023 році блокчейн-ігри панували над усіма + Додаткові криптовалютні новини

Отримуйте щоденні, компактні зведення новин про блокчейн та криптовалюту - досліджуючи історії, які летять під прицілом сьогоднішніх новин.

У сьогоднішньому випуску:

  • Компанія Banxa привносить платформу для зручного обміну криптовалюти на фіатні гроші в мережі Sui, а уже скоро буде доступно й зворотне виведення коштів.
  • 2023 рік Crypto News: Блокчейн-ігри панували минулого року.
  • Neo відкриває офіс у Гонконзі для розширення своєї присутності в АТР

На сьогоднішній день інтернет є необхідною частиною нашого повсякденного життя. Завдяки йому ми можемо отримувати новини, здійснювати покупки, спілкуватися з друзями та здійснювати безліч інших дій. Інтернет дозволяє нам швидко знаходити інформацію, що нам потрібна. Ми можемо здійснювати пошук за будь-яким питанням та отримати тисячі результатів за декілька секунд. Це надає нам можливість вчитися чи отримувати допомогу у будь-якій сфері життя. Також, інтернет дає нам можливість спілкуватися з іншими людьми, навіть якщо вони знаходяться на іншому кінці світу. Ми можемо обмінюватися повідомленнями, фотографіями та відео, використовуючи електронну пошту, соціальні мережі та месенджери. Крім того, інтернет надає нам можливість здійснювати покупки в мережі. Ми можемо шукати товари, порівнювати ціни, оформлювати замовлення та отримувати їх прямо до дому. Це дуже зручно і економить нам час та зусилля. Усі ці можливості, що надає інтернет, роблять його невід'ємною частиною нашого життя. Ми не уявляємо собі світ без нього і продовжуватимемо користуватися всіма його перевагами.

Компанія Banxa пропонує можливість переводити фіатні кошти в криптовалюту на Suі, а також невдовзі буде доступна послуга перетворення криптовалюти в фіатні кошти.

Провайдер інфраструктури платежів Banxa оголосив про додавання токена SUI до своєї платформи. За даними, наданими Cryptonews, інтеграція збільшить доступ до блокчейну Sui для користувачів по всьому світу.

Це буде зроблено завдяки комплексу глобальних та місцевих платіжних методів компанії Banxa. За час з моменту запуску у 2014 році, цими методами було оброблено більше 3 мільярдів доларів, повідомила Banxa.

Крім того, гаманець Sui від Mysten Labs дозволить користувачам придбати токени SUI через вхідний шлюз Banxa та, як тільки він буде повністю інтегрований, скористатися його рішенням для виведення коштів.

На обмін SUI через Banxa тимчасово не буде стягуватися комісія на платіжних шлюзах.

Прес-реліз зазначає, що завдяки цій інтеграції користувачі деяких найвідоміших платформ Web3, таких як OKX та MetaMask, тепер матимуть безшовний і спочатку безкоштовний доступ до Sui.

Крім того, розробники, які будують на Sui, зможуть використовувати можливості Banxa, щоб додати більше функціоналу та заходів з відповідності до своїх децентралізованих додатків (dapps).

Наприклад, зазначено, що рішення для оплати не-замінних токенів (NFT) надасть покупцям покращений досвід продажу NFT.

Розробники також можуть поліпшити загальний користувацький досвід, зменшуючи тертя в процесах приєднання і від'єднання користувачів.

У 2023 році блокчейн-ігри панували над усіма.

Згідно з останнім звітом DappRadar про гральну індустрію блокчейн на криптовалютних новинах, "Водночас, від суворого спаду ринку 2023 року постраждали якісь видатні веб-гри Web3, інші продемонстрували, наскільки стійкою може бути галузь".

У звіті було відзначено "значний прогрес" у прийнятті. Великі традиційні студії геймінгу, такі як Ubisoft, приєдналися до цієї галузі.

Головні платформи, такі як Epic Games Store, Google Play Store і iOS AppStore, прийняли Web3-гри, що свідчить про більш широке прийняття цієї технології.

Протягом року в ігрові та метавсесектори було інвестовано $2,9 мільярда в рамках 163 угод. "Незважаючи на помітне зменшення порівняно з інвестиціями у 2022 році в розмірі $7,6 мільярда, сектор продовжує привертати значні інвестиції, що підкреслює його постійну актуальність і особливий потенціал привернути значно більше аудиторії", - зазначено у прес-релізі.

Віктор Ю, співзасновник протоколу обміну даними та ігрового програмного забезпечення CARV на базі штучного інтелекту, прокоментував, що,

"Злиття топ-рівня таланту, провідних ігрових студій та дошліфування під час спаду на ринку змито туристів. Те, що залишається - це міцні команди, присвячені створенню інноваційних ігрових вражень. Ця зрілість прокладає шлях для інтент-орієнтованих, користувацькими цілями спрямованих додатків та сприятливого середовища для масової прийнятності. З невеликим щастям цей біг биків стане початком чогось особливого."

Згідно з звітом, блокчейн-ігри "зцарювали". Вони складали 34% активності у Dapp і залучали щоденно 1,1 мільйон активних користувачів.

WAX - це провідний блокчейн для геймінгу, який має понад 3 мільйони нових гаманців та обробляє 4,7 мільярда транзакцій, пов'язаних з геймінгом.

Klaytn та Near спостерігали "феноменальний приріст" унікальних гамінгових гаманців, зростанням на 72 857% та 21 132%.

Серед ігор Alien Worlds посіла перше місце, з 2,25 мільйонами нових унікальних гаманців.

Тим часом Gods Unchained встановив новий рекорд з обсягом торгів у розмірі $209 мільйонів та 4,71 мільйона продажів - найбільша кількість серед усіх колекцій геймінгових NFT.

Щодо блокчейнів, Ethereum все ще лідирує з обсягом у 347 мільйонів доларів у торгах NFT в грі. Immutable X подвоїв свій обсяг торгів, "демонструючи стрімкий ріст".

Коли мова заходить про віртуальні світи, Otherdeed для Otherside зафіксував обсяг угод з продажу землі на суму в 365 мільйонів доларів. Це становить 30% від загального обсягу торгівлі в додатках віртуальних світів.

Компанія Neo відкриває офіс у Гонконзі для розширення своєї присутності в регіоні Азія-Тихоокеанського регіону.

Українською мовою: Комуніті-орієнтована платформа Neo офіційно відкрила своє представництво в Гонконзі. Воно розташоване у межах кіберпорту - цифрового технологічного та веб-хабу Web3.

Згідно з прес-релізом, який був розміщений Cryptonews, "Neo приєднується до Програми інкубації Cyberport, де воно отримає фінансову підтримку, а також ключову мережеву підтримку та можливості".

Зазначено, що поширення нових регуляторних рамок для впровадження цифрових активів у країнах Азії, Гонконг однозначно став важливим гравцем на новому фінансовому ринку.

Нейо розширить цю ініціативу і створить зв'язки з місцевими підприємствами, університетами та талантами для розвитку розподіленої мережі "Розумної економіки".

Да Хунфей, засновник Neo та генеральний директор Neo Global Development, заявив, що новий офіс є "важливим кроком у нашому подальшому розширенні в Азії та узгодженням наших зусиль з вже чудовою роботою, що проводиться урядовими органами Гонконгу з метою зміцнення Гонконгу як центру Web3".

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті