У 2023 році Polygon майже досяг Ethereum за кількістю користувачів криптовалюти.

  • 27.01.2024 11:50
  • 5 хвилин читання
У 2023 році Polygon майже досяг Ethereum за кількістю користувачів криптовалюти.

Протокол масштабування на рівні 2 мережі Polygon (MATIC) наблизився до рівня Ethereum (ETH) щодо залучення криптокористувачів у 2023 році.

За даними аналітичної компанії Flipside, Polygon привернув увагу неймовірних 15,24 мільйонів користувачів протягом року, мало не досягнувши показника Ethereum з 15,4 мільйонами користувачів.

Для визначення "отриманого" користувача, Flipside вважає особами, які виконали принаймні дві транзакції на певному блокчейні, причому принаймні одна з транзакцій відбулася в 2023 році.

Чи справді тут є бик? Як ми можемо переконатися? Дані. Настрій - не єдине, що змінилося останнім часом. За даними, змінюється і поведінка користувачів - а разом з нею і криптовалютні ринки. Ми покриваємо все це в "Звіті про користувачів криптовалюти на ланцюжку". pic.twitter.com/IsclNOZhJk - Flipside (@flipsidecrypto) 25 січня 2024 року

Polygon перевипередив Ethereum у залученні користувачів у першій половині року.

Незаперечно, на початку року Polygon взяв лідерство у привабленні користувачів, але на кінець його переперечив Ethereum, який зберіг лідерство на протязі другої половини року.

Сайт Flipside підкреслив успішний старт для Polygon на початку року, коли лише у січні було зареєстровано 2,8 мільйона нових користувачів, що становить понад 40% від загальної кількості нових користувачів мережі на 2023 рік.

Згідно з доповіддю, Polygon спостерігав найпостійніший спад у місячному залученні користувачів протягом року відносно, проте все ж і порівнювався переважно з іншими мережами.

Попри те, що у полігону спостерігалася стабільна зниження місячного приваблення користувачів протягом року, вона все ж прогресувала в порівнянні з іншими мережами.

Bitcoin здобув третю позицію з 10,65 мільйоном користувачів, тоді як Solana та Arbitrum зайняли четверту та п'яту позиції відповідно.

Усього вісім відстежуваних блокчейнів зафіксували 62 мільйони зареєстрованих користувачів, серед яких були Optimism, Avalanche та Base.

Flipside спостерігала, що залучення користувачів досягло максимуму в травні, а потім поступово зменшувалось.

Flipside зауважив можливу зв'язок між зростанням кількості зареєстрованих користувачів та крахом банку Сіліконової Долини в березні, що, можливо, стало причиною втрати довіри до централізованих суб'єктів і спонукало до переходу до альтернатив з децентралізованим зберіганням активів.

Зростання кількості користувачів почалося в березні, співпадаючи з крахом "Silicon Valley Bank", що, можливо, підірвало довіру до централізованих суб'єктів і спричинило перехід до децентралізованих альтернатив зберігання.

Після сильного зростання користувацької бази, база зазнала зниження.

Стосовно платформи Base, яка була випущена в серпні, компанія Flipside повідомила, що вона успішно розпочала роботу, але в останній чверті 2023 року спостерігалося послаблення активності користувачів.

Компанія пояснила спад продажу знову зростаючим ентузіазмом до вже визначених мереж з міцними та різноманітними екосистемами додатків.

Проте Flipside вважає, що зростання користувачів у Base може отримати перевагу від наступного хмарочоса, особливо з урахуванням зусиль Coinbase стати майданчиком для нових користувачів у криптосфері.

Як повідомляється, мережа Arbitrum на базі Ethereum зараз має частку ринку в розмірі 49,17% серед мереж другого рівня, що далеко перевищує другий за списком Optimism Mainnet з його часткою ринку в розмірі 28,85%.

За даними DefiLlama, сайту відстеження DeFi, мережа також спостерігала сталий ріст свого загального протоколу народного господарства (TVL) принаймні з жовтня минулого року, зростаючи на бл. 50%, з 1,66 мільярдів доларів у жовтні до поточної вартості в 2,51 мільярда доларів.

Очікується, що наближене оновлення Ethereum Dencun, яке включає зміни, запропоновані EIP-4844, зменшить витрати на транзакції rollup, що сприятиме рішенням рівня 2, таким як Arbitrum, шляхом зниження комісій за газ та покращення мережевої потужності.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті