У січні 2024 року Web3 втратила $127 млн через атаки хакерів + більше новин з криптосвіту.

  • 31.01.2024 13:33
  • 8 хвилин читання
У січні 2024 року Web3 втратила $127 млн через атаки хакерів + більше новин з криптосвіту.

Отримуйте щоденний короткий дайджест новин зі світу блокчейну та криптовалюти - досліджуйте історії, що пропливають під радаром новин сьогоднішнього дня.

У сьогоднішньому виданні:

  • У січні 2024 року Web3 втратив $127 млн. через хакерський вторгнення, що є зростанням в 5,9 рази порівняно з попереднім роком.
  • Messari розширює свої послуги зі збору ринкової інформації в Європу.
  • Портал залучив 34 мільйони доларів від великих бірж для розвитку децентралізованої біткойн-біржі.

Ця діяльність має на меті переписати наступний текст українською мовою. В добре виконаному рерайті важливо передати значення й ідею оригінального тексту, але використовувати інші слова й фрази. Також слід звертати увагу на стиль та граматику.

У cічні 2024 року Web3 втратив 127 мільйонів доларів через атаку хакерів, що є 5,9-кратним зростанням порівняно з попереднім роком.

За даними останнього звіту від провідної платформи імунітету від багів та служб безпеки Immunefi, в січні 2024 року $126,782,617 потрапило у руки хакерів та шахраїв під час 19 конкретних інцидентів.

Це збільшення в 6 разів порівняно з січнем 2023 року, коли зареєстровані збитки становили 21 021 800 доларів. Це також збільшення в 2,8 рази порівняно з груднем 2023 року, коли втрати склали 45 369 855 доларів.

У січні 2024 року хакерські атаки продовжують бути основною причиною втрат порівняно з шахрайством, шахрайством і викраденням коштів. Хакерські атаки становлять 96,8% загальних втрат цього місяця, а шахрайство - 3,2%.

Звіт зауважує:

  • В січні було втрачено $122,709,800 у результаті хакерських атак у 14 конкретних випадках.
  • Протягом одного й того ж часу відбулося 5 конкретних випадків шахрайства, під час яких було втрачено 4 072 817 доларів.

DeFi був основною метою для атак, а CeFi не було свідком жодної значної атаки.

Найбільш цільовими ланцюгами були Ефіріум і BNB Chain, які становили понад 58% від загальних збитків.

Arbitrum має три інциденти, Solana - два. У Polygon, Conflux Network та Optimism був виявлений по одному інциденту.

Найбільші втрати зазнаваються у двох проектах. Orbit Bridge, сервіс узгодження переходу міжланцюжкового протоколу Orbit Chain, зазнав втрат на суму 81 550 000 доларів. Геймі (токен GMEE), блокчейн-гральний проект, став свідком втрат на суму 15 000 000 доларів.

Тим часом, Immunefi пропонує понад 157 мільйонів доларів в доступних винагородах за охорону. Зараз вже виплачено понад 90 мільйонів доларів за виявлення недоліків, що врятувало понад 25 мільярдів доларів користувальницьких коштів, повідомив (повідомила) Immunefi.

Компанія Messari розширює свої послуги з ринкової інтелектуальної діяльності в Європі.

Компанія Messari, яка спеціалізується на маркетингових дослідженнях, оголосила про своє стратегічне розширення в Європу з відкриттям нової структури в Дубліні, що стало предметом обговорення у європейських криптовалютних новинах.

Згідно з прес-релізом, ця розширення дозволить компанії Messari забезпечити інструменти та підтримку для підприємств, команди зі забезпечення виконання нормативних вимог, розробників та інвесторів з Європи, щоб безперешкодно співпрацювати з економікою цифрових активів.

За допомогою цього розширення на європейському ринку, Messari незмінно залишається вірним своїй місії надавати передову інтелектуальну інформацію про цифрові активи та розробляти рішення на основі даних на глобальному рівні, повідомляється в заяві.

Із наближенням в регіон, Messari зобов'язується надавати інструменти та підтримку для європейських підприємств, команд з виконання, розробників та інвесторів в регіоні. Дізнайтеся більше в нашому прес-релізі: https://t.co/znZxWuyWv1 pic.twitter.com/U4wXUatcRb - Messari (@MessariCrypto), 30 січня 2024 року.

"Ми з великим задоволенням прагнемо продовжувати розвиток нашої компанії, розширюючи нашу присутність в Європі. Ця експансія обумовлена значним впливом регіону на формування нашої галузі", - заявив засновник і генеральний директор Мессарі Раян Селкіс.

"Складний регуляторний каркас Європи та стратегічне розташування Дубліна роблять це місто очевидним вибором для нашого розширення. Під час нашого входу на європейський ринок, ми прагнемо стати драйвером прийняття цифрових активів серед міжнародних підприємств та фізичних осіб", - додав він.

Портал залучив $34 мільйони від провідних бірж для розвитку децентралізованої біткойн-біржі.

У найновіших криптовалютних новинах, фінтех-постачальник Portal оголосив, що вийшов з режиму приховування і залучив $34 мільйони у першому раунді фінансування.

Прес-реліз повідомляє, що до інвесторів входять Coinbase Ventures, Arrington Capital, OKX Ventures та "багато інших відомих фінтех-та криптоінвесторів".

Перші інвестиції в розмірі $8,5 мільйона, які отримала компанія Portal від ангельського раунду, будуть підсилені додатковим фінансуванням.

Проект використає кошти для розробки своїх двох основних продуктів: Portal DEX (децентралізована біржа) та Portal Wallet (гаманець).

Команда заявила, що Portal DEX є першою обмінною платформою, заснованою на біткойні, яка дозволяє здійснювати атомарні обміни криптовалют між блокчейнами на другому рівні з більшою швидкістю, нижчою вартістю та підвищеною прозорістю, безпекою та взаємодією.

Portal Wallet є повністю некастодіальним інструментом, який інтегрує Portal DEX і дозволяє користувачам отримувати, зберігати та відправляти криптовалюту між блокчейнами.

У найближчі місяці Portal запустить кілька нових продуктів, які раніше були доступні тільки великим установам та хедж-фондам.

To є додаток для інвестування "One", що працює на основі штучного інтелекту та виступає як співпілот, надаючи фінансову інтелектуальну підтримку та максимізуючи високорівневі інвестиційні стратегії.

Another це інструмент інтеграції програмного інтерфейсу застосунків (API) для створення функціоналу міжланцюжкового обміну Portal DEX в існуючих гаманцях, децентралізованих фінансових застосунках на будь-якому ланцюжку та Web3 додатках.

Команда також оголосить про кілька стратегічних партнерств з провідними проєктами Bitcoin з метою покращення функціональності та доступності Bitcoin, що стало головними перешкодами для криптоспільноти, - повідомляється.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті