У справі SEC судовий округ вироковує, що Ripple повинна розкрити фінансові звіти.

  • 05.02.2024 22:31
  • 4 хвилини читання
У справі SEC судовий округ вироковує, що Ripple повинна розкрити фінансові звіти.

У понеділок було розкрито, що компанія Ripple повинна буде розкрити свою фінансову звітність за 2022-2023 роки в рамках судового процесу проти Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

У своєму зверненні, підписаному суддею магістратури Сарою Нетберн, суд на даному етапі не бачить підстав для ускладнення такого дослідження шляхом відмови в доступі до легко доступної інформації, яка може мати важливе значення на етапі встановлення заходу захисту.

Ще одна перемога для Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) у тривалій правовій боротьбі.

Початково подана у грудні 2020 року, скарга комісії SEC стверджує, що Ripple залучила 1,3 мільярда доларів через продаж XRP, які федеральне агентство вважає незареєстрованими цінними паперами.

При відкритті своїх фінансових звітів криптоплатіжний протокол також повинен скласти "договори після скарги", які регулюють "системні продажі", у відповідності до думки Комісії з цінних паперів і бірж (SEC). Це необхідно з метою того, щоб Районний суд можів врахувати поведінку Ripple після подання скарги і визначити необхідність накладення заборони.

Раніше Ripple супроти ставився цій пропозиції, стверджуючи, що "його подальша діяльність після подання скарги була організована таким чином, щоб відповідати рішенням суду".

«Комісії з цінних паперів та бірж повинно бути дозволено опровергти це заяву», - заявлено в судовому документі. «Суд не переконаний, що представлення цих контрактів призведе до некоректного або витратного "міні-судового засідання".»

Суд призначив допит Ripple щодо інституційних продажів XRP.

Так само важливо, протокол криптовалютного платежу буде "відповідати на запит щодо суми отриманих коштів від інституційних продажів XRP", надісланого після подання скарги.

"Ripple погоджується з цим правовим твердженням, але стверджує, що їх контракти не зобов'язували сторони до будь-якої чіткої угоди", - йдеться в подачі до суду. "Суперечка перед цим судом полягає у тому, чи слід наказати Ripple відповісти на це питання, а не в тому, яку вагу приділити відповіді Ripple. Оскільки SEC достатньо продемонструвала, що ця інформація може допомогти суду у формуванні його заходів, Ripple повинна дати відповідь на це питання".

Глава Ripple заявляє, що SEC націлилася на порядних хлопців.

Регулятори і міжнародні лідери фінансової сфери бачать зв'язок між інноваціями та ясністю регулювання. Дослідіть переваги промисловості криптовалют, що надають перевагу дотриманню правил, та дізнайтеся, як глобальне співробітництво та чітке регулювання стимулюють інновації. https://t.co/9ralffwOMN - Ripple (@Ripple) 2 лютого 2024 року

Перед появою новин про останнє судове рішення, Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) вирішила завершити свою справу за федеральними законами про цінні папери проти генерального директора Ripple Брэда Гарлингхауса та виконавчого президента Кріса Ларсена у жовтні 2023 року.

"Протягом майже трьох років Кріс та я стали об'єктом необґрунтованих звинувачень від безладного регулятора з політичною метою", - заявив Гарлінгхаус у своєму зверненні. "Замість того, щоб шукати злочинців, які крадуть кошти клієнтів на офшорних біржах, що здобувають політичні пільги, SEC пішла проти порядних людей".

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті