У світі 37% власниць криптовалюти є жінками.

  • 11.03.2024 10:31
  • 4 хвилини читання
У світі 37% власниць криптовалюти є жінками.

Скільки жінок у крипті.

За дослідженнями, кількість жінок, які займаються криптовалютами, збільшилася і тепер становить 37%. Таким чином, криптовалюта стала другим найпопулярнішим активом серед молодих жінок у віці від 18 до 34 років (перший за популярністю залишається готівка).

Також рекомендуємо ознайомитися з тим, що криптобіржа WhiteBIT стала офіційним брокером на платформі TradingView.

Криптовалюта серед жінок / Інфографіка – біржа WhiteBIT

Проте в Україні співвідношення чоловічої та жіночої криптоаудиторії, на відміну від світової статистики, становить 93,8% чоловіків і лише 6,2% жінок.

WhiteBIT допомагає зменшити гендерну нерівність.

Для підвищення криптовалютної грамотності серед жінок, біржа WhiteBIT, що є однією з найбільших у Європі із українським корінням, запускає серію освітніх заходів. Ці навчальні курси доступні для всіх і включають у себе досвід та поради найвідоміших жінок в українській криптосфері.

У відеосерії "Women set the level" на YouTube-каналі WhiteBIT фахівки Катя Крипто та Ангеліна Міко діляться своїм досвідом у сфері криптовалют і спростовують уявлення про те, що криптовалюти - це не для жінок.

  • Глядачі переконаються, що реєстрація на криптобіржі пройшла дуже легко, а придбати свою першу криптовалюту можна всього кількома клацаннями.
  • Крім цього, команда WhiteBIT розділить серед учасниць подкастів 1000 USDT.
  • Якщо після перегляду навчальних відео залишаться невирішені питання, ви можете задати їх наживо Каті Крипто 18 березня о 16:00 в прямому етері в Instagram WhiteBIT та @katia.crypto.

Ця ініціатива призвана підкреслити, що криптовалюта не має статі, це сучасний цифровий актив, доступний для всіх.

Про криптовалютну біржу Криптовалютна біржа - це онлайн-платформа, на якій можна купувати, продавати та обмінювати цифрові активи, такі як Bitcoin, Ethereum, Ripple та інші. На криптобіржі можна здійснювати угоди за допомогою різних типів ордерів, обмінювати одну криптовалюту на іншу, а також зберігати свої активи у цифровому гаманці. Криптовалютні біржі дозволяють користувачам торгувати цифровими активами, відкриваючи їм доступ до широкого спектру ринків та фінансових інструментів. Біржі можуть мати різні рівні комісій та правил, тому важливо обирати надійну та безпечну платформу для торгівлі криптовалютами.

WhiteBIT - одна з найбільших централізованих криптобірж в Європі, походить з України і була заснована в 2018 році.

  • На біржі доступно понад 350 торговельних пар, 270 цифрових активів і 10 державних валют.
  • WhiteBIT спільно з Міністерством цифрової трансформації розробили "Освітню програму з криптовалют та блокчейну" на платформі Дія.Освіта.
  • Компанія співпрацює з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", Міністерством закордонних справ України, є партнером Національної збірної команди України з футболу, а також співпрацює з футбольними клубами "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell і кіберспортивною платформою FACEIT.
  • Основне завдання WhiteBIT - популяризація технології блокчейн в Україні та по всьому світу.
Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті