Українці мають неповторну можливість створити офіційне гасло для національної команди з футболу України.

  • 09.02.2024 11:17
  • 3 хвилини читання
Українці мають неповторну можливість створити офіційне гасло для національної команди з футболу України.

Як взяти участь у формуванні гасла

Одне з найбільш очікуваних протистоянь збірної України з футболу відбудеться вже 26 березня у Вроцлаві і може виявитися вирішальним для команди в плані вихідного квитка до фінальної частини Євро-2024. Офіційний партнер нашої команди - криптовалютна біржа WhiteBIT, спільно з національною збірною, оголошує конкурс на обрання офіційного слогану матчу серед пропозицій вболівальників.

Ознайомтесь також з новою ініціативою "Почуй своїх": WhiteBIT розпочали співпрацю з Фондом Сергія Притули та Lifecell.

Гасло від переможця автора буде транслюватися на екранах стадіону у Вроцлаві та використовуватися в промокампанії до матчу, яку побачать мільйони людей у соцмедіа та в Інтернеті.

  • Самі уболівальники будуть обирати найкреативніше гасло серед запропонованих шляхом голосування. Додаткову інформацію можна знайти за посиланням.
  • Створення офіційного слогану підтримки перед таким вагомим матчем не тільки дозволяє вболівальникам відчути себе частиною матчу, а й об'єднує українців незалежно від їх місцезнаходження.

Також, завдяки партнерству збірної України з криптобіржею WhiteBIT, зацікавлені уболівальники, які хочуть побачити матч наживо, зможуть заздалегідь придбати квитки за криптовалютою, ще до офіційного початку продажу. Офіційне повідомлення про це буде оприлюднено найближчим часом.

Компанія - це організація, яка займається певною діяльністю з метою отримання прибутку. Компанії можуть бути різних видів: торгові, виробничі, послугові та інші. Вони можуть мати різний розмір і статус - від невеликих підприємств до великих корпорацій. Компанії зазвичай мають свою структуру та групу співробітників. Ціль компанії - розвиток та успішне функціонування, що забезпечує їй подальший розвиток та збільшення загального доходу.

  • WhiteBIT - одна з найбільших криптобірж у Європі, яка була створена в Україні у 2018 році. На біржі доступні понад 350 торгових пар, 270 активів, а також можна торгувати в 10 різних національних валютах.
  • Компанія WhiteBIT разом з Міністерством цифрової трансформації розробили "Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну", який доступний на порталі Дія.Освіта.
  • Компанія укладає співпрацю з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", Міністерством закордонних справ України, є партнером збірної команди України з футболу, футбольних клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та платформи кіберспорту FACEIT.
  • Головна мета компанії WhiteBIT полягає у розповсюдженні технології блокчейн в Україні та по всьому світу.
Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті