Уряд Японії та Центральний банк готують законодавство щодо цифрової валюти центрального банку.

  • 30.01.2024 05:00
  • 3 хвилини читання
Уряд Японії та Центральний банк готують законодавство щодо цифрової валюти центрального банку.

Японія наближається до запуску своєї ЦБДК, цифрової йени, з урядом та центральним банком, які прокладають законодавчі основи для впровадження.

Ни Банк Японії (BoJ), ни уряд ще офіційно не зобов'язалися запустити ЦБДК.

Однак Банк Японії (BoJ) нещодавно прискорив розвиток своєї цифрової йени, очевидно, занепокоєний швидким прогресом ЦБДК Китаю.

За інформацією NHK, японська уряд та Банк Японії вперше провели зустріч цього місяця щодо "системного проекту" Цифрової валюти центрального банку.

За звітом, сторони обговорювали "майбутні питання суперечок" та обговорювали ряд "правових питань", пов'язаних з ЦБЦ.

Токіо виявляє бажання створити правову базу для запуску цифрової єни задовго до її впровадження, щоб уникнути правових перепон у майбутньому.

Законодавство передбачатиме "запровадження цифрової єни". Сторони також говорили про внесення змін до Закону про Банк Японії, Кримінального кодексу та Цивільного кодексу.

Банк та уряд сподіваються узгодити перелік необхідних правових змін до "цієї весни", повідомляє ЗМІ.

Чи впровадить Японія цифровий єн?

Міністерство фінансів провело свою останню зустріч, пов'язану з ЦБДК, у грудні минулого року. За інформацією Японського CoinPost, міністерство заявило, що обговорювало "розподіл ролей між Банком Японії та посередницькими банками".

Банк Японії повідомляє, що він бажає, щоб вітчизняні комерційні банки відіграли ключову роль у випуску цифрової єни в рамках "двоярусної структури".

Банки виступатимуть як "посередницькі установи", які "стоятимуть між" Банком Японії та користувачами цифрової єни.

Уряд та Банк Японії планують «розглядати можливості дозволу приватним підприємствам приймати участь» у проекті цифрової єни «забезпечуючи при цьому справедливу конкуренцію».

Представники міністерства та керівники Банку Японії, ймовірно, обговорювали можливості взаємодії між ЦБ-цифровою валютою та "іншими методами платежів".

Також було говорено про "забезпечення безпеки" та безпечне "оброблення користувацької інформації". Можливі варіанти "міжнародних платежів" також були на порядку денному.

У кінці минулого року платіжний гігант MasterCard заявив, що ЦБДК ще не готові до масового використання.

Останні Новини
21.10.2024 08:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з провідних криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 21 жовтня курси найпопулярніших криптовалют мають такий вигляд: .
17.10.2024 07:45
Біткойн включає в себе процес здійснення транзакцій, основним елементом якого є видобуток криптовалюти. В цьому процесі беруть участь майнери, які виконують складні обчислення для підтвердження та запису транзакцій у блоках ланцюжка.
16.10.2024 11:45
Фондова біржа в Австралії Вчора на фондовій біржі Cboe Australia стартував фонд індексів Ethereum Monochrome (IETH). Його загальний чистий актив складає 176 600 доларів.
15.10.2024 09:31
Що вивчають студенти НаУКМА Нагадуємо, що Києво-Могилянська академія відзначає 409 років своєї історії 15 жовтня.
14.10.2024 11:30
Легалізація криптовалют в Україні - це процес визнання їх законності та регулювання їх обігу відповідно до законодавства.
Останні статті