Великі заходи від WhiteBIT перед найбільш очікуваним матчем збірної України з футболу.

  • 05.03.2024 11:17
  • 4 хвилини читання
Великі заходи від WhiteBIT перед найбільш очікуваним матчем збірної України з футболу.

Щоб висловити підтримку команді та вболівальникам, WhiteBIT організовує ряд акцій, спрямованих на те, щоб зробити досвід від матчу ще цікавішим і надати можливість охочим стати частиною події.

Також важливо звернути увагу на те, що криптовалютна біржа WhiteBIT отримала статус офіційного брокера на платформі TradingView.

Про які можливості говориться

У польському місті Вроцлав 26 березня відбудеться довгоочікуваний матч збірної України проти переможця пари Ізраїль – Ісландія. Тим часом у віртуальний стадіон можуть приєднатися справжні фани збірної, отримавши місце на ньому через відвідування сторінки Акцій на вебсайті WhiteBIT.

Як потрапити на віртуальний стадіон:

  • спочатку просто потрібно натиснути на кнопку "Забронювати", перейшовши на веб-сайт.
  • Потім вкажіть адресу своєї електронної пошти і отримайте листа з підтвердженням свого місця.

Проте це ще не все - віддані фанати матимуть можливість накопичити голи, беручи участь в Акції "Забий гол". Виконавши кілька простих дій на платформі WhiteBIT, таких як поповнення балансу або запрошення друга за реферальним посиланням, учасники можуть зібрати найбільшу кількість "голів" і отримати частину призового фонду у сумі 1 500 USDT.

Трейдинговий турнір - це змагання, яке відбувається на фінансових ринках і полягає в торгівлі різними активами, такими як акції, валюта або криптовалюта. Учасники змагаються між собою, намагаючись отримати максимальний прибуток за короткий період часу. Такі турніри можуть бути організовані як для професіоналів, так і для початківців, щоб вони могли вдосконалити свої навички та отримати цінний досвід у сфері трейдингу.

Окрім зазначених вище дій, експерти торговельного терміналу можуть взяти участь в трейдінговому турнірі "Трейдбол".

Цей конкурс відбудеться з 1 по 26 березня, а деталі можна знайти в офіційних правилах та на сторінці турніру.

На цьому ідей не кінчається.

  • Спочатку, завдяки підтримці WhiteBIT, шанувальники запропонували свій варіант гасла для матчу у Вроцлаві й отримали можливість стати голосом стадіону, оскільки гасло переможця буде транслюватися під час гри.
  • Також, бажаючі можуть придбати квитки на матч за криптовалюту та взяти участь у розіграші VIP-квитків до 15 березня.

До матчу збірної залишилось мало часу, і як офіційний партнер, WhiteBIT надає повну підтримку команді, шанувальникам та усім, хто бажає підтримати Україну на міжнародній футбольній арені.

Про криптовалютну біржу

WhiteBIT - одна з найбільших криптовалютних бірж в Європі з походженням з України, заснована у 2018 році.

  • На біржі доступно понад 350 торгових пар, більше ніж 270 активів та 10 державних валют.
  • WhiteBIT спільно з Міністерством цифрової трансформації розробили "Освітню ініціативу з криптопроністності та блокчейну" на порталі Дія.Освіта.
  • Компанія встановила співпрацю з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", МЗС України, є партнером збірної України з футболу, клубів "Барселона" та "Трабзонспор", мобільного оператора Lifecell та платформи для кіберспорту FACEIT.
  • Головна мета WhiteBIT полягає в широкому впровадженні технології блокчейн в Україні та за її межами.
Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті