Видача боргових зобов'язань під активи Росії може призвести до юридичних ризиків.

  • 19.04.2024 06:30
  • 3 хвилини читання
Видача боргових зобов'язань під активи Росії може призвести до юридичних ризиків.

План США щодо випуску облігаційnego заборгованості.

Засоби масової інформації повідомили, що світові лідери не можуть досягти згоди щодо передачі Україні заморожених активів.

Також читайте: Чи можливий подорожчання долара до 50 гривень: коли це може статися в Україні?

Коментарі Лагард свідчать про трансатлантичний розкол через намагання залучити десятки мільярдів євро боргу для України під заставу майбутніх прибутків від російських державних активів, заморожених західними країнами, – зазначається у матеріалі.

Лагард у своєму виступі перед міністрами фінансів інших країн заявила, що пропозиції США викликають серйозне занепокоєння серед юристів, включаючи тих, які працюють в адміністрації США.

Я бачила чотири різні схеми або пропозиції обійти те, що багато інших юристів і адвокатів, включаючи деякі адміністрації цієї країни, вважають дуже серйозною юридичною перешкодою, яка може бути тлумачена як порушення правового міжнародного порядку, – зазначила вона.

Вона зазначила, що обговорення ще тривають і Росія обов'язково повинна буде відповісти за свої дії в Україні.

Перехід від заморожування активів до їхньої конфіскації та продажу – це процес, на який треба звертати особливу увагу. Це порушення міжнародного порядку, який ви бажаєте захистити; який ви хочете, щоб Росія поважала, – пояснила політичка.

Що було висловлено на саміті G7.

Після невдалих дебатів країни Г7 виступили з заявою, в якій вони підтримали Україну і обіцяли шукати оптимальне рішення щодо активів у майбутньому.

Ми будемо працювати над усіма можливими шляхами, за допомогою яких заморожені російські суверенні активи можуть бути використані для підтримки України в рамках міжнародного права та наших відповідних правових систем, – повідомили в спільній заяві.

Думки розділилися, Вашингтон підтримав ідею повного конфіскації резервів, але європейські чиновники вважають, що це може порушити міжнародне право і спричинити дестабілізацію фінансових ринків.

Лідери Європи закликають надавати Києву лише вигоди від утримання цих коштів.

Останні Новини
30.04.2024 15:45
Ціна найпопулярніших криптовалют зазнала змін. За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 30 квітня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 61,142 тисячі доларів за монету (-2,66% за добу).
25.04.2024 14:19
Дедалі більше компаній та бізнесів висловлюють бажання допомагати державі, зокрема, армії. Наприклад, нещодавно генеральний директор криптобіржі з українським корінням WhiteBIT Володимир Носов отримав подяку від UNITED24.
24.04.2024 06:30
Відкриття у Дніпрі Центру громадського суспільства "NGO Space" Центр відкриє свої двері для громадських організацій, що спільно працюватимуть над глобальними завданнями та наданням допомоги, об'єднуючи зусилля громадян і військових.
23.04.2024 14:45
Обсяги збільшуються. Загальний обсяг стейблкоїнів, які прив'язані до долара США, схоже, наближається до свого попереднього історичного піку через випуск нових токенів, що збільшує конкуренцію у цій галузі.
22.04.2024 16:01
Ціна найпопулярніших криптовалют зазнала змін. За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, на 22 квітня курс найпопулярніших криптовалют мав такий показник: Біткоін (BTC) коштує 66,02 тисячі доларів за одну монету (+1,41% за добу); Ефір (ETH) коштує 3,18 тисячі доларів за монету (+0,58% за добу).
Останні статті