Видача боргових зобов'язань під активи Росії може призвести до юридичних ризиків.

  • 19.04.2024 06:30
  • 3 хвилини читання
Видача боргових зобов'язань під активи Росії може призвести до юридичних ризиків.

План США щодо випуску облігаційnego заборгованості.

Засоби масової інформації повідомили, що світові лідери не можуть досягти згоди щодо передачі Україні заморожених активів.

Також читайте: Чи можливий подорожчання долара до 50 гривень: коли це може статися в Україні?

Коментарі Лагард свідчать про трансатлантичний розкол через намагання залучити десятки мільярдів євро боргу для України під заставу майбутніх прибутків від російських державних активів, заморожених західними країнами, – зазначається у матеріалі.

Лагард у своєму виступі перед міністрами фінансів інших країн заявила, що пропозиції США викликають серйозне занепокоєння серед юристів, включаючи тих, які працюють в адміністрації США.

Я бачила чотири різні схеми або пропозиції обійти те, що багато інших юристів і адвокатів, включаючи деякі адміністрації цієї країни, вважають дуже серйозною юридичною перешкодою, яка може бути тлумачена як порушення правового міжнародного порядку, – зазначила вона.

Вона зазначила, що обговорення ще тривають і Росія обов'язково повинна буде відповісти за свої дії в Україні.

Перехід від заморожування активів до їхньої конфіскації та продажу – це процес, на який треба звертати особливу увагу. Це порушення міжнародного порядку, який ви бажаєте захистити; який ви хочете, щоб Росія поважала, – пояснила політичка.

Що було висловлено на саміті G7.

Після невдалих дебатів країни Г7 виступили з заявою, в якій вони підтримали Україну і обіцяли шукати оптимальне рішення щодо активів у майбутньому.

Ми будемо працювати над усіма можливими шляхами, за допомогою яких заморожені російські суверенні активи можуть бути використані для підтримки України в рамках міжнародного права та наших відповідних правових систем, – повідомили в спільній заяві.

Думки розділилися, Вашингтон підтримав ідею повного конфіскації резервів, але європейські чиновники вважають, що це може порушити міжнародне право і спричинити дестабілізацію фінансових ринків.

Лідери Європи закликають надавати Києву лише вигоди від утримання цих коштів.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті