Власники Solana Meme Coin мігрують до нової криптовалюти ICO, створеної для трейдерів, які полюють на токени зі збільшенням в 1986% ROI.

  • 19.01.2024 16:30
  • 4 хвилини читання
Власники Solana Meme Coin мігрують до нової криптовалюти ICO, створеної для трейдерів, які полюють на токени зі збільшенням в 1986% ROI.

Останнє падіння популярного мем-токена Analos на платформі Solana, яке спалахнуло та впало на 93,6%, спонукає крипто-трейдерів шукати нові великі можливості. Багато з них зараз звертають увагу на Launchpad XYZ, оскільки його крипто-ICO наближається до завершення перед повним запуском всього за 5 днів.

Після запуску, проект стане універсальною платформою для криптоторгівлі та послуг Web3. Для новачків, Launchpad XYZ обіцяє спростити доступ до цифрових активів. У той же час, досвідчені трейдери зможуть використовувати розширені аналітичні інструменти для виявлення перспективних нових криптовалют та NFT.

Завітайте на Launchpad XYZ зараз

Платформа Crypto ICO Launchpad поєднує штучний інтелект і спільноту.

Launchpad XYZ пропонує своїм користувачам набір інструментів для торгівлі, що працюють на основі штучного інтелекту, розроблених для допомоги на криптовалютному ринку. Флагманський продукт, Launchpad Quotient, використовує навчання з використанням машинного навчання на сотні наборів даних, щоб оцінити і ранжувати цифрові токени. Команда стверджує, що такий підхід, заснований на даних, допоможе розпізнати недооцінені перлини з потенціалом зростання в 10-100 разів.

Пресейл #LaunchpadXYZ закінчується всього за 5 днів! Не пропустіть цю можливість втекти з ваших рук. Поспішайте та долучайтеся! #LaunchpadXYZ #Web3 #Пресейл pic.twitter.com/H1Nr3hp5JQ — Launchpad.xyz (@launchpadlpx) 19 січня 2024 року

Помимо рекомендаций криптовалют, ранжированных искусственным интеллектом, Launchpad XYZ также планирует предоставить пользователям возможность использовать стратегии, применяемые профессиональными трейдерами. Анализируя сигналы в режиме реального времени из новостей, социальных медиа и других источников, новички в сфере инвестиций смогут освоить методы, используемые опытными ветеранами.

Прогнози передбачають зростання від 10 до 100 разів на $LPX.

Криптоплатформа XYZ вже привернула значний інтерес під час проведення своєї кампанії з розповсюдження криптовалют, завдяки широкому спектру запланованих послуг. Окрім штучного інтелекту для аналізу, проект пропонуватиме метавсесвітній пошуковий двигун, послуги управління портфелем, інструменти для геймінгу та децентралізовану біржу.

Прокладений шлях та попередній напруга передпродажу спонукають експертів прогнозувати значний потенціал зростання для майбутнього токена $LPX ініціативи Launchpad. Під час завершення фази криптовалютного ICO протягом наступних 5 днів, передові учасники прагнуть забезпечити свої позиції.

$LPX може повторити метеоричний успіх попередників, таких як Shiba Inu. Інвестори, які зацікавлені, повинні діяти швидко, перш ніж токен з'явиться на біржах. Однак, ті, хто вкладають кошти у передрозпродаж, також можуть отримати ексклюзивні NFT-файли та отримати доступ до VIP-каналу проекту в Telegram.

Завдяки своїй досвідченій команді лідерів та універсальній платформі, Launchpad XYZ становить центр для наступного покоління учасників криптовалюти та Web3.

Завітайте на Launchpad XYZ зараз.

Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті