WhiteBIT розширює свої можливості, додаючи до біржі 10 нових проєктів для вашого портфоліо.

  • 19.07.2024 08:31
  • 12 хвилин читання
WhiteBIT розширює свої можливості, додаючи до біржі 10 нових проєктів для вашого портфоліо.

Ефена (ENA)

  • На ринку акцій з 2 квітня.
  • Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP.

Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі

Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP. Ця стратегія дозволяє компенсувати одна одну обидві позиції, що забезпечує стабільність USDe відносно долара у співвідношенні 1:1.

Створивши синтетичний долар, який не є пов'язаним з традиційними банківськими системами, а підтримується децентралізованими фінансовими механізмами, Ethena пропонує унікальне рішення для користувачів, які шукають стабільність та прибутковість у криптопросторі.

Червоточина (W)

  • 3 квітня почався торг на біржі.
  • Торгові пари: W/USDT, W/TRY, W/BTC, W-PERP. - переклад вказівки не потрібно, бо це перелік торгових пар на які можливо торгувати.

Для досягнення максимальної міжмережевої інтероперабельності, програма Вормхол з'єднує блокчейн-мережі, "загортаючи" дані в повідомлення з вихідного блокчейну, які вона надсилає в блокчейн-приймач через систему, яка керується 19 валідаторами.

Ці перевірники створюють у пір-ту-пір мережу Guardian - сукупність вузлів, які відбирають, підписують і перевіряють повідомлення, записані до головного контракту Wormhole. Це сприяє збільшенню швидкості і легкості "мостикування" токенів.

Готові до боротьби (GDB)

  • Торги на біржі розпочнуться з 24 квітня.
  • Валютна пара: RTF/USDT.

Під час підготовки до бою, Олександр Усик стикнувся з проблемою раптових скасувань спарингів через організаційні проблеми з боку партнерів. Тоді виникла ідея у абсолютного чемпіона та його спортивного директора, Сергія Лапіна, створити глобальну спільноту для професійних боксерів і фанатів спорту.

Платформа Ready to Fight постійно розвивається. На конференції Incrypted 2024 в Києві було оголошено про новий продукт "Ready to Pay" - Web3-застосунок з криптовалютними картками, який інтегрований в екосистему The Open Network (TON).

Аврора (AURORA)

  • Починаючи з 25 квітня, на біржі.
  • Пара активів: AURORA/USDT.

Аурора працює на протоколі NEAR - одному з найбільш ефективних протоколів L1 третього покоління, а також підтримує всі інструменти екосистеми Ethereum - від МетаМаска до Трафл.

Aurora пропонує метатранзакції на рівні протоколу, що дозволяє безгазові транзакції користувачам блокчейну. Це робить його одним із найбільш перспективних виборів для розробки децентралізованих додатків (dApps) і показує його потенціал.

Рейн (АКТІО)

  • Починаючи з 6 травня на біржі.
  • Торгова пара: АКТІО/УСДС.

Платформа Rayn є інноваційним інструментом для управління капіталом, який поєднує в собі блокчейн-технології і традиційні фінансові засади. Цей застосунок спрощує процес управління активами та надає різноманітні інвестиційні можливості, включаючи криптовалюту.

Крім інвестиційного моніторингу, компанія Rayn також пропонує картку від Visa. Завдяки цій картці користувачі можуть швидко та легко здійснювати транзакції як у євро, так і в криптовалюті. Це стає можливим завдяки спеціальному IBAN та підтримці переказів SEPA.

BounceBit (BB) - це цифрова валюта, яка дозволяє проводити швидкі та безпечні транзакції через Інтернет.

  • З 14 травня на біржі.
  • Валютні пари: BB/USDT, BB/TRY, BB/BTC, BB-PERP.

Рестейкінг - це один з найпопулярніших і найбезпечніших методів збільшення криптовалютного балансу. Окрім користі він також ефективний інструмент для розширення та підтримки Web3-екосистем.

Навколо зазначеного процесу розроблений проект BounceBit - CeDeFi платформа, яка, на відміну від традиційних платформ для стейкінгу, спеціалізується виключно на рестейкінгу біткоїна.

Особливістю BounceBit є інтеграція двохтокенової структури механізму Proof-of-Stake (PoS), в якому валідатори "стейкають" BB (нативний токен платформи) і BBBTC – застейканий у мережі BounceBit біткоїн. Це забезпечує не лише високий рівень користувацької безпеки, але також високу ліквідність і низьку волатильність активів у стейкінг-пулі.

Флюкс (FLUX)

  • З 22 травня торги на біржі розпочнуться.
  • Валютна пара: FLUX/USDT.

За лише 4 роки Flux зміг розвинутися з форка мережі ZCash до фундаментальної екосистеми Web3-послуг і продуктів. Від хмарної блокчейн-системи до криптовалютного гаманця, проєкт пропонує широкий вибір технологічного забезпечення для полегшення та прискорення розробки Web3.

Мережа Flux є базою для FluxDEX - децентралізованої біржі, яка наголошує на швидкості транзакцій і низьких комісіях. Цього досягається за допомогою механізму консенсусу Proof-of-Work (PoW) і унікального алгоритму майнінгу FluxNode, який призначений для стимулювання участі в мережі і гарантує високий рівень безпеки.

FLUX токен відіграє ключову роль у екосистемі проєкту. Він використовується для оплати комісій за транзакції у Flux, а також надає доступ до послуг і продуктів екосистеми, таких як FluxNode і Flux Secure Wallet. Крім того, FLUX стимулює учасників мережі, таких як майнери і вузли, підтримувати та захищати мережу.

DeXe (DEXE) - це децентралізована платформа для керування криптовалютними фондами та копіювання угод на ринку криптовалют.

  • Торги на біржі почнуться з 22 травня.
  • Трансакційна пара: DEXE/USDT

Децентралізовані автономні організації (DAO) мають можливість надавати реальні повноваження кожному учаснику (тобто кожному власнику токенів управління) - від пропозиції ініціатив до голосування за них. Однак сучасні DAO не досягають цього потенціалу, що демонструється низькою активністю виборців і делегатів, маніпуляціями з голосуванням та відсутністю фактичного контролю над ключовими рішеннями.

  • Проблему вирішує протокол DeXe - це базова інфраструктура з більш ніж 50 смартконтрактів, яка використовується для розробки та управління децентралізованими автономними організаціями.
  • Протокол допомагає спростити управління DAO, а також запобігає їх надмірній централізації та підвищує їхню безпеку.
  • Крім того, DeXe є досить гнучким у налаштуванні управлінської структури DAO. Наприклад, делегування обов'язків можна зробити меритократичним, виділивши більше голосів експертам, або заохочувальним способом, збільшивши винагороду власникам токенів.

DeXe Protocol DAO керується за допомогою токена DEXE. Учасники організації використовують свої активи для того, щоб запропонувати зміни і голосувати за управління протоколом, що робить DAO абсолютно децентралізованою й автономною.

FreeBnk (FRBK) - це нова криптовалюта, яка гарантує анонімні та безкоштовні транзакції.

  • На біржі з 4 червня.
  • Валютна пара: FRBK/USDT.

Платформа ґрунтується на смарт-контрактах блокчейну, які автоматично, безпечно і прозоро здійснюють фінансові транзакції. Це сприяє демократизації традиційних фінансових операцій шляхом усунення посередників і покладання на децентралізовану мережу, що допомагає знизити витрати клієнтів та підвищити ефективність системи.

FreeBnK пропонує широкий спектр сервісів, таких як криптолендінг та можливість інвестування в реальні активи. Ці сервіси доступні через цифровий інтерфейс, що дозволяє зручно керувати фінансами.

Крім цього, FreeBnK має у своєму арсеналі такі можливості, як мікропозики, перекази та оплата, які задовольняють потреби малих підприємств та особистостей у різних економічних обставинах.

io.net (IO) - це платформа, що дозволяє надавати і споживати послуги третіх сторін через Інтернет.

  • Торги на біржі розпочнуться з 12 червня.
  • Пари для торгівлі: IO/USDT, IO/TRY, IO/BTC, IO-PERP.

Просто кажучи, io.net об'єднує графічні процесори з різних незалежних дата-центрів, криптомайнерів і апаратних мереж, щоб надати можливість інженерам машинного навчання легко розгортати децентралізовану інфраструктуру.

  • Ця модель відчутно зменшує витрати і в той же час підвищує доступність обчислювальних потужностей.
  • Мережа підтримує різні програми машинного навчання, у тому числі розподілене навчання, налаштування гіперпараметрів та обслуговування моделей.
  • Це дозволяє початковим командам і розробникам штучного інтелекту досягти високої продуктивності, масштабованості та безпеки у своїх проєктах.

Криптовалютна біржа - це онлайн-платформа, де можна обмінювати різні криптовалюти. На такій біржі можна купувати або продавати криптовалюту за допомогою традиційної валюти або іншої криптовалюти. Такі біржі забезпечують можливість торгувати, а також зберігати криптовалюту в електронних гаманцях.

  • WhiteBIT - одна з найбільших централізованих криптобірж в Європі, яка була заснована в Україні у 2018 році.
  • На платформі представлено понад 520 торгових пар, 270 активів та 10 державних валют. Компанія має партнерські відносини з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", МЗС України, Національною збірною командою України з футболу, клубами "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивною платформою FACEIT.
  • Мета компанії WhiteBIT полягає в широкому поширенні технології блокчейн в Україні та на міжнародному ринку.
Останні Новини
21.10.2024 08:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з провідних криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 21 жовтня курси найпопулярніших криптовалют мають такий вигляд: .
17.10.2024 07:45
Біткойн включає в себе процес здійснення транзакцій, основним елементом якого є видобуток криптовалюти. В цьому процесі беруть участь майнери, які виконують складні обчислення для підтвердження та запису транзакцій у блоках ланцюжка.
16.10.2024 11:45
Фондова біржа в Австралії Вчора на фондовій біржі Cboe Australia стартував фонд індексів Ethereum Monochrome (IETH). Його загальний чистий актив складає 176 600 доларів.
15.10.2024 09:31
Що вивчають студенти НаУКМА Нагадуємо, що Києво-Могилянська академія відзначає 409 років своєї історії 15 жовтня.
14.10.2024 11:30
Легалізація криптовалют в Україні - це процес визнання їх законності та регулювання їх обігу відповідно до законодавства.
Останні статті