WhiteBIT та Whitepay привітали відкриття Центру громадського суспільства "NGO Space" у місті Дніпро.

  • 24.04.2024 06:30
  • 3 хвилини читання
WhiteBIT та Whitepay привітали відкриття Центру громадського суспільства "NGO Space" у місті Дніпро.

Відкриття у Дніпрі Центру громадського суспільства "NGO Space"

Центр відкриє свої двері для громадських організацій, що спільно працюватимуть над глобальними завданнями та наданням допомоги, об'єднуючи зусилля громадян і військових.

Також перегляньте, як зняти криптовалюту на картку: популярні та зручні методи для всіх користувачів.

Центр громадського суспільства має за мету надати організаціям різноманітні можливості, такі як надання робочого простору, проведення заходів, консультації, психологічна підтримка, навчання і розвиток в різних сферах.

Необхідною складовою центру є психологічна підтримка для ветеранів та їх сімей. 75 фахівців з психології будуть надавати консультації та психологічну допомогу з травмами та стресом, які виникли внаслідок військових дій.

Крім цього, фахівці центру будуть надавати консультації з правильної взаємодії та комунікації з сім'ями загиблих військових. Більше інформації про роботу центру "NGO Space" можна знайти за посиланням.

Крім сприяння від WhiteBIT та Whitepay, Центр отримав підтримку від інших видатних міжнародних організацій, а також від соціально-відповідального бізнесу.

У квітні 19 числа, незважаючи на ракетний удар агресора по Дніпру, був відкритий Центр громадського суспільства "NGO Space" для багатьох громадських організацій і релокованих команд. Я вдячний міжнародним та українським партнерам, які підтримали цей простір, зокрема Володимиру Носову та криптобіржі WhiteBIT. За спільними зусиллями ми зможемо надати професійну допомогу організаціям і громадам у боротьбі з ворогом. Разом ми переможемо! – додав Микита Проданець, голова правління благодійної організації "Благодійний Фонд "Save Peace In UA".

Криптовалютна біржа WhiteBIT продовжує активно підтримувати Україну у боротьбі за перемогу. З початку російської агресії компанія допомагає українській армії та мирному населенню, організовуючи благодійні акції та збір коштів на гуманітарні та військові потреби.

Загалом, протягом останніх двох років компанія надала понад 415 мільйонів гривень на допомогу українським військовим та цивільним особам. Крім того, завдяки платіжному сервісу Whitepay зібрано понад 100 мільйонів криптодонатів у формі USDT.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті