WhiteBIT вперше представила токенізовані сертифікати для випускників українського університету.

 • 28.06.2024 14:30
 • 3 хвилини читання
WhiteBIT вперше представила токенізовані сертифікати для випускників українського університету.

В українських вузах вивчають технології блокчейн.

WhiteBIT та Києво-Могилянська академія спільно застосовують передові технології блокчейн для перевірки сертифікатів випускників програми "Блокчейн-технології".

Також ознайомтеся з криптовалютами від А до Я: як працюють віртуальні активи.

Закінчилася сертифікаційна програма "Блокчейн-технології" для студентів магістратури факультету інформатики Києво-Могилянської академії, розроблена у співпраці з експертами компанії WhiteBIT.

Випускники отримали свої нагороди у вигляді токенізованих сертифікатів на блокчейні Whitechain. Ці сертифікати підтверджують автентичність традиційних документів та запобігають передачу або фальсифікацію освітніх документів.

Студенти вивчали різноманітні предмети.

У межах програми були такі предмети:

 • Шифрування в технології блокчейн;
 • Алгоритми розподіленого обміну криптовалют на основі смарт-контрактів (DeFi).
 • Розробка розумних контрактів.
 • Інструменти технічної регуляції криптовалют на ринку.

За думкою засновника WhiteBIT, Володимира Носова, розвиток освіти та впровадження нових технологічних рішень у галузь – це процес, який не повинен зупинятися ні на хвилину.

Випускники програми "Блокчейн-технології" стали першими, хто отримав інноваційні сертифікати, які підтверджують їх досягнення та знання у галузі блокчейн-технологій. Проєкт токенізованих сертифікатів є важливим кроком у забезпеченні надійності та безпеки освітніх документів.

Криптовалютна біржа - це онлайн-платформа, де можна торгувати криптовалютами, такими як Bitcoin, Ethereum, Ripple та інші. На криптовалютній біржі користувачі можуть купувати, продавати та обмінювати цифрові активи. Також на біржі доступні різні інструменти для аналізу ринку та управління активами. Україна має свої криптовалютні біржі, які надають можливість українським користувачам торгувати криптовалютами зручно та безпечно.

 • WhiteBIT - це одна з найбільших централізованих криптовалютних бірж у Європі, яка походить з України і була заснована у 2018 році.
 • На біржі доступно понад 520 торгових пар, понад 270 активів і 10 державних валют.
 • Компанія співпрацює з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", Міністерством закордонних справ України, є партнером збірної України з футболу, клубів "Барселона" та "Трабзонспор", оператором зв'язку Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT.
 • Основна мета WhiteBIT полягає в широкому поширенні технології блокчейн в Україні та по всьому світу.
 • Whitechain (Whitechain Blockchain) - це приватний блокчейн, що є частиною екосистеми WhiteBIT. Whitechain базується на принципі Proof-of-Authority.
Останні Новини
19.07.2024 08:31
Ефена (ENA) На ринку акцій з 2 квітня. Валютні пари: ENA/USDT, ENA/TRY, ENA/BTC, ENA-PERP. Також перегляньте ATLAS UNITED 2024: перший криптобар на фестивалі Забезпечення USDe виконується шляхом відкриття так званої "дельта-нейтральної" позиції, яка передбачає одночасне відкриття довгої спотової позиції по stETH (похідний від Ether токен, який використовується для стейкінгу монет в протоколі Lido) і коротку по еквівалентній ф'ючерсній позиції ETH-PERP.
17.07.2024 09:31
На даний момент не відомо, скільки саме було задонатовано на WhiteBIT. Криптобіржа внесла пожертву у розмірі 5 000 000 гривень та запустила благодійний криптозбір для прийому пожертв у криптовалюті.
16.07.2024 17:31
Про походження, основні переваги та недоліки альткоїнів, а також можливості для інвестицій, далі в цій статті.
15.07.2024 11:30
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют станом на 15 липня такий: Біткоїн (BTC) торгується за ціною 62,55 тисячі доларів за монету, що становить зростання на 4,01% за останню добу.
08.07.2024 11:16
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 8 липня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 55,56 тисячі доларів за одну монету (-3,31% за добу).
Останні статті