WhiteBIT взяв участь в двох наймасштабніших заходах світу: Paris Blockchain Week Summit та Token2049 Dubai

 • 02.04.2024 09:47
 • 5 хвилин читання
WhiteBIT взяв участь в двох наймасштабніших заходах світу: Paris Blockchain Week Summit та Token2049 Dubai

WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів.

Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.

Також ознайомтесь зі списком найпопулярніших криптовалют: якою ціною можна придбати зараз біткоїн та ефір.

Як партнер, криптобіржа презентує свої продукти і організовує нетворкінг серед тисяч учасників з метою виявлення нових можливостей для співпраці, обміну ідеями та найкращими практиками, а також для розвитку спільних інноваційних проєктів.

 • На Паризькому Саміті Blockchain Week зібралися понад 10 тисяч учасників, 300 спонсорів, 400 спікерів та 400 медіапартнерів у центрі Франції. Ця трьохденна подія обіцяє стати найбільшим форумом для обговорення макротрендів у сфері децентралізованих фінансів, новітніх технічних розробок, інтеграції Web3 та технології блокчейну у сучасний бізнес, а також проблем та можливостей регулювання цієї галузі.
 • Місто Dubai в Об'єднаних Арабських Еміратах буде приймати Token2049, на який з'їдуться понад 7 тисяч учасників, 300 спонсорів, 400 спікерів та 400 медіапартнерів. Обидва саміти стануть важливими платформами для спілкування з лідерами галузі та інвесторами.

Яка робота описується

Загалом, серед них є рішення для маркет-мейкерів, бірж, брокерів, криптопроєктів та приватних інвесторів. Також буде можливість ознайомитися з новою послугою Crypto-as-a-Service, яка відповідає потребам банківських та фінтех-провайдерів.

У ситуації, коли фінансова галузь намагається зменшити відмінності між економіками Web2 і Web3, вбудоване криптовалютне рішення від WhiteBIT стає незамінним інструментом для привертання молодої аудиторії. Це дає клієнтам, які мають розуміння цифрових технологій, ще одну причину залишатися вірними своєму поточному постачальнику послуг.

 • Малим клієнтам буде доступна можливість створювати гаманці, купувати криптовалюту за готівкові гроші;
 • зберігати, відправляти та отримувати криптовалюту;
 • Здійснювати внески та забирати гроші в безпечному та законному середовищі.

Згідно з Володимиром Носовим, засновником WhiteBIT, участь у Paris Blockchain Week Summit та Token2049 Dubai підкреслює відданість криптобіржі інноваціям та розвитку у сфері блокчейну.

Компанія WhiteBIT і надалі залишатиметься на передовій у галузі блокчейн-інновацій, показуючи свою відданість розвитку технологій та підтримці глобальної криптоспільноти.

Участь WhiteBIT у Paris Blockchain Week Summit та Token2049 Dubai не лише розширює перспективи компанії, але і підтверджує її статус як впливового лідера, що активно сприяє розвитку блокчейну та криптоекосистеми на міжнародному рівні.

Про найбільшу в Європі криптобіржу

WhiteBIT - одна з найбільших європейських криптобірж, яка походить з України та була заснована у 2018 році.

 • На біржі доступні понад 350 торгових пар, понад 270 цифрових активів і 10 державних валют.
 • WhiteBIT у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації запустив "Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну" на порталі Дія.Освіта.
 • Компанія співпрацює з Києво-Могилянською академією, Міністерством закордонних справ України, є партнером національної збірної команди України з футболу, футбольних клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT.
 • Мета WhiteBIT полягає в широкому впровадженні технології блокчейн в Україні та у всьому світі.
Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті