За чотири тижні надходження до американських фондів цифрових активів досягли загальної суми $7,7 млрд.

  • 05.02.2024 22:31
  • 5 хвилин читання
За чотири тижні надходження до американських фондів цифрових активів досягли загальної суми $7,7 млрд.

Фонди управління цифровими активами безперервно зростають. За даними звіту компанії CoinShares від 6 лютого, інвестиційні продукти, підкріплені криптовалютами, зафіксували загальний приплив в США на рекордну суму у $7,7 мільярда.

Головний дослідник CoinShares Джеймс Баттерфілл поділився своїми спостереженнями, зауваживши, що найбільші обсяги фондових надходжень в криптовалютних інвестиційних продуктах спостерігаються у найбільшої криптовалюти у світі - Біткоіна.

Протягом минулого тижня припливи біткоїну склали $703 мільйони.

За словами Батерфіла, минулого тижня у Bitcoin були зібрані $703 мільйони взагалі. Це становило 99% усіх вхідних коштів, зареєстрованих протягом цього періоду. Крім того, рухи у фондах коротких позицій на Bitcoin показали загальну виходячу суму вартістю $5.3 мільйони, що безпосередньо свідчить про зміну негативного цінового моменту цифрового активу.

З початку лютого звіт не зупинився на вирахуванні лише припливів Bitcoin. Згідно зі звітом, загальна кількість припливів становить 7,7 мільярда доларів, заблокованих з початку запуску біткойн-ETF 11 січня.

Загальні втрати також були значними — 6 мільярдів доларів, залишаючи заблокованими близько 1,6 мільярда доларів загальних надходжень з початку року. Загальна глобальна сума активів, що перебувають під управлінням (AUM), становила неймовірні 53 мільярди доларів.

Додаткові дослідження розкрили, що було зафіксовано приплив у розмірі 708 мільйонів доларів, в той час як обсяги торгівлі ексчендж-торговельними продуктами (ЕТП) скоротилися до 8,2 мільярда доларів. Ця цифра є історичною, оскільки загальний обсяг торгівлі ЕТП на минулого тижня склав 10,6 мільярда доларів.

Проте, це все ще вище середньотижневого показника у сумі $1,5 млрд, зафіксованого за угодами з ETP в 2023 році.

На минулому тижні в галузі інвестицій у цифрові активи було зафіксовано значні припливи капіталу в сумі 708 млн доларів США! Це підняло загальну суму припливу капіталу до 1,6 млрд доларів США з початку року, а загальний обсяг активів управління в цьому секторі склав 53 млрд доларів США. Обсяги торгів в обмінних біржових товарних фондах зменшилися до 8,2 млрд доларів США (порівняно з 10,6 млрд доларів США на минулому тижні), проте...

Значні надходження додатково підсилюються за рахунок зменшених втрат від виходу з Grayscale Bitcoin Trust ETF (GBTC). За словами Баттерфілла, витоки з GBTC склали 926,7 мільйона доларів у минулому тижні.

Інші витрати у США свідчать, що ProShares ETFs побачили пересування 108,9 мільйонів доларів цифрових коштів з їх платформи.

Також були зафіксовані відтоки з Європи, зокрема компанія XBT Provider AB з Швеції втратила $8.2 мільйона, а ETC Issuance GmbH з Німеччини - $8.6 мільйона. Компанія ETF Purpose Investments Inc завершила список із зафіксованими відтоками на суму $36.5 мільйона.

Солана продовжує привертати увагу

Bitcoin може бути найбажанішим цифровим активом, але деякі альткоїни також вразили інвесторів.

Протягом минулого тижня Solana залучила $13 мільйонів внесків. Інвестиційні продукти Ethereum та Avalanche слідували близько за ними, зареєструвавши внески в розмірі відповідно $6.4 мільйона та $1.3 мільйона.

З іншого боку, акції, що підтримуються блокчейном, змогли залучити $11 мільйонів внесків, хоча втратили $147 мільйонів виведення коштів.

Ймовірна причина такої великої кількості виведення коштів в Європі та інших країнах полягає в доступних комісійних ставках, які запропоновують біткойн-біржові фонди на місцевих ринках, зокрема у США.

Подорожні фонди, які працюють з криптовалютами, такі як Grayscale, зазвичай вимагають плати за управління у розмірі до 1,5%, тоді як новітні сервіси стягують від 0,2% до 0,5%.

Протягом останніх чотирьох тижнів висока комісія стала визначальним фактором у цифровому переказі фондів до США.

У своєму звіті CoinShares зауважив, що на американські ETF-фонди на біткойн внесли 721 млн доларів в минулому тижні, при цьому нові випуски ETF зареєстрували надходження на суму 1,7 млрд доларів.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті