Загальноміська компанія Ripple втратила свого генерального директора і головного керівника продукту компанії Metaco: повідомлення

  • 12.02.2024 06:18
  • 4 хвилини читання
Загальноміська компанія Ripple втратила свого генерального директора і головного керівника продукту компанії Metaco: повідомлення

Згідно з доповіддю CoinDesk, Генеральний директор швейцарської компанії з криптовалютного зберігання Metaco Адріан Трекані та головний продуктовий директор Пітер ДеМео покинули компанію.

Проте наразі не призначено жодного виконувача обов'язків генерального директора компанії. На момент написання цієї статті представник компанії Метако недоступний для надання більш детальних коментарів щодо звіту.

Ripple придбала Metaco за $250 млн.

В травні 2023 року компанія Ripple придбала швейцарську блокчейн-фірму Metaco за 250 мільйонів доларів, що стало її першим кроком у сферу токенізації активів. Серед конкурентів Metaco є такі компанії, як Tangem, Taurus та GK8.

Придбання було оголошено компанією Ripple, що зробило свою мету ясною, заявивши, що очікує, що угода допоможе їй розширити свої підприємницькі пропозиції, особливо на міжнародних ринках.

Тоді Ripple заявила, що очікує, що Метако значно прискорить свій розвиток, отримавши доступ до клієнтської бази, капіталу та ресурсів Ripple, що дозволить йому "продовжувати виконувати свої зобов'язання перед банківськими та інституційними клієнтами".

Представник Ripple підтвердив відхід працівників CoinDesk.

"Ми високо цінуємо міцний та провідний у галузі кустиді бізнес, який побудував Адрієн та його команда, а також його лідерство в процесі інтеграції кустиді команди та рішення з Ripple після придбання минулого року. Кустиді залишається невід'ємною частиною зростаючого бізнесу Ripple, по мірі того, як ми продовжуємо надавати найкращі корпоративні криптовалютні рішення для наших клієнтів по всьому світу", - сказав речник Ripple виданню.

Zodia Custody впроваджує інтеграцію з Metaco.

У грудні цифровий кастодіалний сервіс Zodia Custody, який підтримує банк Standard Chartered, інтегрував глобальні криптовалютні сервіси зберігання мережі Metaco. Стратегічне партнерство спрямоване на надання глобальних послуг субконсервації для криптовалют. Це означає, що Metaco буде зберігати кошти клієнтів і надавати засоби для управління ними, включаючи ініціювання переказів через веб-інтерфейс.

У листопаді з'явилися повідомлення про співпрацю Metaco з HSBC, як повідомляє Іан Олісон з CoinDesk.

Продовжуючи йогою незаконну боротьбу Ripple

Ripple продовжує боротьбу з Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) в судах щодо продажу маркеру XRP, нарівні з великою частиною криптовалютної індустрії в США.

Найостанніше компанія Ripple подала заяву про продовження тижневого терміну для збору та подання документів у своїй незавершеній судовій битві проти SEC. Документи, які перебувають на розгляді, в основному становлять фінансові звіти за період з 2022-2023 року. Крім того, SEC розшукує "договори після подання позову, які регулюють 'інституційні продажі'".

Позов Управління з цінних паперів і бірж США триває ще з грудня 2020 року. У федеральному позові регулятор звинувачує Ripple у нелегальному залученні 1,3 мільярда доларів через продаж свого токена XRP, який, на його думку, є незареєстрованим цінним папером.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті