Законодавець: Відсутність російського регулювання криптовалюти 'підриває анти-санкційну політику Москви’

  • 06.02.2024 03:30
  • 4 хвилини читання
Законодавець: Відсутність російського регулювання криптовалюти 'підриває анти-санкційну політику Москви’

Один з провідних політиків вважає, що недостатня регуляція криптовалют в Росії "підриває зусилля уряду в боротьбі" з економічними санкціями Заходу.

Засіб масової інформації "РБК" цитував Андрея Лугового, першого заступника голови комітету Державної Думи з питань безпеки та протидії корупції, який назвав російську криптополітику "неприйнятною й огидною".

Політика Росії щодо криптовалют недостатня, стверджує законодавець.

Луговий виступав на криптовалютному форумі, організованому тією ж медіа-компанією. РБК заявило, що спікери зробили "кілька вражаючих заяв та оцінок щодо поточного правового стану гірничо-цифрових активів та галузі криптовалют у Росії".

Можна стверджувати, що жодні "оцінки" не були більш "вразливими" за оцінки Лугового. Останній осудив бездіяльність Москви у сфері криптовалютного регулювання. Законодавець сказав:

Відсутність регулювання у секторі криптовалют в Росії сприяє політиці санкцій [західних країн] проти нашої країни. Це підриває анти-санкційну політику російського уряду.

Луговий критикував різні робочі групи уряду, що були покладені з метою створення регулювання криптовалют.

До деяких з цих груп входять політики високого рангу, посадовці міністерств та приймачі рішень Національного банку.

Російська безвихідь: регулювання все ще на далекому рубежі?

Москва створила групи з метою подолання довгої безвиході ситуації між міністерствами фінансів, торгівлі, енергетики та кріптоскептичним Центральним Банком.

Усі міністерства підтримують «легалізацію» російського криптosectorу, з урахуванням положень для криптошахтарів, регульованих обмінників та протоколів з попередження відмивання грошей.

Ці міністерства вважають, що легалізація промислового криптомайнінгу забезпечить прибуток для державного бюджету.

Вони також сподіваються, що легалізація допоможе підвищити розвиток технологічного та фінансового секторів. Багато великих російських компаній вже запускають платформи для торгівлі "цифровими активами" та "NFT".

Однак банк все ще наполегливо проти криптовалюти практично в усіх її формах. Замість цього він бажає, щоб законодавці зосередилися на його прискореному проекті цифрового рубля.

Луговий насміхався з цієї безвиході, і заявив, що робочі групи вже «провели мільярди зустрічей».

Попри ці зустрічі, заявив законодавець, політики «не зробили жодних кроків у впровадженні необхідного законодавства».

"Яндекс досягає угоди про продаж свого російського бізнесу, включаючи найпопулярніший в країні пошуковик, групі, очолюваній керівництвом, в угоді, вартістю близько 5,2 мільярда доларів."

Правотворець прийшов до висновку, що російські "підприємства вже кілька років стикаються з проблемами при здійсненні розрахунків з іноземними партнерами".

"Криптовалюта", - сказав Луговий, - може забезпечити російським фірмам "шлях для полегшення таких взаємних розрахунків".

Перейти на рідну мову - це важливий крок у збереженні культурної спадщини і національного ідентитету. Використання української мови сприяє розвитку мовної самосвідомості та формуванню глибокого розуміння національної культури. Наша мова багата і виразна, вона має власні неповторні відтінки і виразність. Тому проходження до мовного повернення є необхідним кроком у збереженні і розвитку нашої національної ідентичності.

Останні Новини
21.05.2024 16:33
Для кращого розуміння ситуації, ми наведемо актуальні показники інфляції у провідних економіках світу та в Україні.
20.05.2024 11:15
Вартість найдорожчих криптовалют Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи з українським корінням WhiteBIT, курс найпопулярніших криптовалют на 20 травня виглядає наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 66,92 тисячі доларів за одну монету (-0,43% за добу); Ethereum (ETH) коштує 3,09 тисячі доларів за монету (-0,41% за добу).
16.05.2024 11:03
Криптовалютний гаманець є важливим елементом у світі цифрових активів, що має свої унікальні особливості. Ця програма дозволяє зберігати криптовалюту і забезпечує її безпеку, згідно з даними з Investopedia та блогу Всесвітнього банку.
15.05.2024 08:46
Частку біткоїна продали на аукціоні. Під час торгів ціна лота збільшилася з 188 000 до 300 001 гривні, переможцем став Роман Зварич.
13.05.2024 13:30
Які ціни на найбільш популярні криптовалюти? Згідно з інформацією від однієї з найбільших криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 13 травня курс найпопулярніших криптовалют виглядав наступним чином: Біткоїн (BTC) коштує 62 584 долари за монету, що становить зростання на 2,24% протягом доби.
Останні статті