Записом найвищих хешрейтів та складності майнінгу, гірники були змушені продати BTC: компанія Compass Mining

  • 29.01.2024 20:46
  • 6 хвилин читання
Записом найвищих хешрейтів та складності майнінгу, гірники були змушені продати BTC: компанія Compass Mining

За даними компанії Compass Mining, гірники Bitcoin змушені були продавати частину своїх запасів Bitcoin для покриття оперативних витрат через зростання хешрейту та складності майнінгу.

У своєму щорічному огляді екосистеми майнінгу Bitcoin компанія Compass Mining відзначила, що старий блокчейн помітно збільшив свою хешшвидкість протягом 2023 року.

Складність майнінгу Bitcoin зросла на понад 100%

Надаючи контекст, гірнича компанія заявила, що хешрейт на початку року становив 266 EH/s, а експерти-гірники передбачають, що до кінця року він може досягти 350-375 EH/s.

Мій останній стаття для @compass_mining щойно була опублікована і розглядає деякі ключові показники та історії, які впливають на шахтарів #BTC протягом 2023 року. Посилання https://t.co/6iKuYmTWgO pic.twitter.com/zaT9VOjPQN - Ентоні Пуер

Ця цифра майже подвоїлася, оскільки хешрейти Bitcoin закінчили рік на рівні 542 ЕХ/с, досягнувши приросту в 103% у 2023 році. Відповідно, існував подібний приріст рударської метрики Bitcoin, навіть за умов зростання хешрейту рударів.

Складність майнінгу Bitcoin залежить від припущення, згідно з яким, чим більше майнерів працюють над вирішенням криптографічної задачі для підтвердження транзакцій, тим вищим є цей показник. Цей процес працює в обох напрямках.

Фірма Compass Mining звернула увагу на те, що глобальна складність майнінгу Bitcoin на початку 2023 року становила 35 Т, а закінчилася на рівні 72 Т, що означає збільшення понад 100% протягом 12 місяців.

Збільшення складності майнінгу забезпечило додавання нових блоків лише з фіксованим інтервалом у 10 хвилин.

З огляду на експоненційний приріст хешрейту та складності майнінгу, гірники Bitcoin спостерігали за зменшенням своїх активів, оскільки були змушені продати значну кількість BTC.

За даними компанії Compass Mining, великі гравці в галузі майнінгу, такі як Marathon Digital і Hut 8 Corp, змушені зменшити свій портфель Bitcoin для оплати оперативних і капітальних розширень.

Інші компанії, такі як Bitdeer, Iris Energy і Terawulf, щоденно продавали накопичені біткоїни, щоб задовольнити свої потреби у розширенні, а також використовували розрідження своїх акцій для покриття зростання.

У 2023 році кілька гірників значно збільшили свої хешрейти. Компанія $IREN почала рік з 1,7 ЕХ/с і за шість місяців зросла до 5,6 ЕХ/с, що означає зростання на 273%. Компанія, з експлуатаційним хешрейтом 6,0 ЕХ/с, подальше направлення їх діяльності було переглянуто... pic.twitter.com/qL2fjY8xGA - Ентоні Пуер (@cazenove_uk) 28 січня 2024 року.

Наприклад, компанія Iris Energy протягом шести місяців спостерігала зростання потреб у хешрейті з 1,7 ЕХ/с до 5,6 ЕХ/с, що становить збільшення на 273% за цей період.

Висока складність майнінгу біткоїна спонукала до інновацій у сфері енергоефективності.

Криптосистема пережила змішаний сезон у 2023 році, де більшість періоду перебувала під впливом ведмедів.

Проте, незважаючи на складні умови, довгоочікувана подія половинування біткоїна, яка зменшує кількість винагород за видобуття біткоїну, підштовхнула кілька компаній до посилення виробництва.

Одним із значних прикладів є компанія Marathon Digital, яка за останні роки спостерігала захоплюючий ріст у своїх операціях з майнінгу Bitcoin — аж на 11 000 відсотків. Цей неймовірний ріст надав можливість гірницькій фірмі підвищити свою хеш-швидкість до вражаючих 23 ЕГ/с, що становить значне досягнення у галузі.

За кілька коротких років Марафон розширив свою діяльність більш ніж на 11 000%, ставши однією з найбільших та найінноваційніших компаній у світі з майнінгу Біткоїну. Хочете дізнатися, як ми сюди потрапили? Ось внутрішня історія. Шлях до 23 Екзахеш. Дивіться зараз: pic.twitter.com/w4J3m3nQbt - Marathon Digital Holdings (NASDAQ: MARA) (@MarathonDH) 23 січня 2024.

Проте, шлях до досягнення цього успіху не був без викликів, як це було підкреслено компанією Compass Mining. Для збереження своєї діяльності більшість компаній, що займаються майнінгом Bitcoin, стратегічно впроваджують заходи щодо енергозбереження, такі як програма 4 Coincident Peaks (4CP) від ERCOT.

Ця стратегія дозволила їм зменшити споживання енергії у пік мінінгових сезонів, таких як червень, липень, серпень і вересень, щоб заощадити на витратах на передачу.

Програма ERCOT дозволила гірничим компаніям укладати угоди про закупівлю енергії за нижчими цінами, щоб підтримувати ефективність гірничих операцій з виробництва Bitcoin. В результаті, гірничі фірми змогли забезпечити собі енергію за ставками, які складали всього $5 за 1 мегават-годину використаної енергії.

Останні Новини
11.04.2024 15:34
Axelar (AXL) - це блокчейн-платформа, яка сприяє інтеграції між різними блокчейнами для забезпечення швидкого та ефективного обміну активами.
08.04.2024 16:15
Наскільки змінилася ціна найбільш популярних криптовалют За даними однієї з найбільших криптобірж у Європі - WhiteBIT, яка має українське коріння, курс найпопулярніших криптовалют на вечір 8 квітня був такий: Біткоїн (BTC) коштує 71,42 тисячі доларів за монету (+2,85% за добу).
08.04.2024 11:02
Криптотрейдинг - це процес купівлі та продажу криптовалют за допомогою спеціальних програм, які виконують операції на ринку в автоматичному режимі.
04.04.2024 06:15
Володимир Носов отримав відзнаку від UNITED24. Володимир Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними спонсорами зборів UNITED24.
02.04.2024 09:47
WhiteBIT став партнером відомих технологічних заходів. Криптобіржа WhiteBIT незабаром візьме участь у таких відомих технологічних заходах, як Paris Blockchain Week Summit, який відбудеться з 9 по 11 квітня 2024 року в Луврі, Парижі, та Token2049 Dubai, запланований на 18–19 квітня в Дубаї, ОАЕ.
Останні статті