Засновник BitMEX Артур Хейс передбачає підтримку біткоїна в діапазоні від $30 000 до $35 000.

  • 24.01.2024 07:49
  • 4 хвилини читання
Засновник BitMEX Артур Хейс передбачає підтримку біткоїна в діапазоні від $30 000 до $35 000.

Засновник BitMEX Артур Хейс передбачив, що Bitcoin (BTC) знайде підтримку в діапазоні від $30,000 до $35,000.

У своєму останньому дописі в блозі, криптовалютний мільярдер повідомив, що придбав опціон на продаж Bitcoin зі страйк-ціною в $35 000, який закінчується 29 березня.

Він зауважив, що Біткоін, здається, є "важким" і передбачає падіння нижче рівня 40 000 доларів.

Він пояснив можливий спад таким чином: це пов'язано з наближаючимся оголошенням Міністерства фінансів США щодо торгівлі казначейськими векселями та випуску нового боргу наприкінці місяця.

"Я думаю, що курс Bitcoin знайде місцеве дно в діапазоні між $30,000 і $35,000", він написав.

Під час кризи у березні, яка виявилася міні-фінансовою кризою, SPX та NDX знижуються, але Біткоін зростатиме, оскільки він передбачатиме майбутнє зниження ставок і розмови про печатку грошей від Федерального Резервного банку та перетворення їх на реальні дії.

Артур Хейес вірить, що Джанет Єллен вплине на ціну біткоїну.

Гейс також порушив питання, чи матиме вплив на траєкторію біткоїна Міністр фінансів США Джанет Єллен.

Глава криптовалюті відмітив, що кореляція між Bitcoin та S&P 500 (SPX) зменшилася на негативній стороні.

Він запропонував, що наближаюча подія наприкінці січня може мати негативний вплив на Біткоїн, враховуючи, що як Біткоїн, так і S&P 500 виявляють перевагу до збільшення ліквідності.

Хейс вказав на оголошення про повернення коштів зі скарбниці США 31 січня як найближчий значущий показник.

Раніше Хейс відмічав, що завершення Програми фінансування термінового терміну Банку (ПФТБ) 12 березня може спричинити різкий спад цін на біткоїн і інші ризикові активи.

Проте, він також здогадався, що таке виправлення ринку може спонукати Федеральну резервну систему полегшити грошову політику, що потенційно допоможе відновленню Біткоїна.

Хейс навів сценарій, в якому ринкова турбулентність призводить до банкрутства кількох банків, змушуючи Федеральний резерв знизити процентну ставку і поновити BTFP.

Він передбачав, що спочатку Bitcoin зазнає значного спаду разом із загальними фінансовими ринками, але відновиться до зустрічі Федерального резерву.

Стійкість Bitcoin походить від його статусу нейтральної резервної валюти.

Згідно з Хейсом, стійкість Bitcoin походить від його статусу нейтральної резервної твердої валюти, яка працює незалежно від банківської системи та торгується глобально.

Засновник BitMEX заявив, що Bitcoin визнає тенденцію Федерального резерву у впровадженні ліквідності у випадку небезпечних обставин.

Хіба що конкретна термінологія, яку використовує Федеральний резерв, може змінюватися, але Гейс вважає, що Біткоїн розуміє, що незалежно від його обличчя, надруковані гроші залишаються надрукованими грошима.

В результаті він очікує значного зростання Bitcoin у передчутті остаточного рішення Федерального резерву щодо поновлення процесу надруку грошей.

У листопаді минулого року Хеїс заявив, що він вірить, що Біткоін перевершить облігації під час часів війни, незважаючи на можливий початковий розпродаж.

У той час він обговорював свої спостереження щодо мережі RRP (оборотний репозит) та TGA (загальний рахунок Казначейства) як показників доларової ліквідності на ринках.

Виходячи з цих факторів, він заявив, що він відкоригує свій темп продажу облігацій і покупки Bitcoin.

"Проте я залишусь рухливим і гнучким. Найкращі замисли мишей та людей мають тенденцію розпадатися."
Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті