Засновник Celestia Мустафа Аль-Бассам ділиться своїми висновками зі своїх ранніх досвідів хакінгу

  • 16.01.2024 14:56
  • 4 хвилини читання
Засновник Celestia Мустафа Аль-Бассам ділиться своїми висновками зі своїх ранніх досвідів хакінгу

 

Мустафа Аль-Бассам, співзасновник та генеральний директор компанії Celestia, нещодавно розповів про свої початкові роки як хакер, у тому числі про важливі хакерські атаки на CIA та Західноборну баптистську церкву.

Згідно з останнім постом Аль-Басамма, він розкрив свою історію хакінгу, яка почалася в його підліткових роках як частина групи хакерів LulzSec. Протягом цього часу він брав участь у різних кібератаках, зокрема відомий DDoS-атаку на веб-сайт Центральної розвідки Америки.

Хакерство в прямому ефірі радіо програми

"Моїм улюбленим хаком бува не була ЦРУ (що навіть не було хаком, а лише DDoS), - сказав Аль-Бассам. - Але це була Західборо Баптистська церква ... яку ми взламали під час прямого радіошоу".

Мій улюблений хак не був здійснений ЦРУ (яким взагалі не був хак, а лише DDOS), але національна церква Західного Вестборо, яка заразувала застарілий PHP CMS, яку ми взламали під час прямого радіошоу. https://t.co/HFEihIVbVX — Мустафа Аль-Бассам (@musalbas) 15 січня 2024 р.

Аль-Бассам поділився відео радіопередачі, записаної 13 років тому, де було зафіксовано конфронтацію між ним та Ширлі Фелпс-Ропер з церкви Західного Баптистського об'єднання.

Церква отримала листи, у яких загрожувалося закриття їхніх веб-сайтів, і вважали, що це робота хактивістичної групи Аль-Бассама. Однак Аль-Бассам заявив, що група не прагне війни з Церквою, а інший хактивіст під псевдонімом Джестер саме й відповідальний за те, що їхні веб-сайти вивалилися.

Крім того, Фелпс-Ропер насмішувався та провокував Аль-Бассама, стверджуючи, що "інтернет був винаходом для того, щоб Церква Баптистів з Вестборо поширювала своє послання".

У другій половині радіопередачі Аль-Бассам розкрив, що під час їх перепалки він вторгнувся на веб-сайт Церкви і опублікував заяву, оскільки намічений мир не був оцінений.

Посібник хакера щодо кібербезпеки.

LulzSec зламав безліч великих організацій, включаючи Центральну Розвідувальну Агенцію (CIA), Британське Агентство з Боротьби з Організованою Злочинністю (Serious Organised Crime Agency), Fox і Sony.

У віці 18 років, незадовго до своїх ЗНО, Аль-Басам, який раніше відомий як tFlow онлайн, отримав умовну засудження на 20 місяців і був зобов'язаний виконати 300 годин неоплачуваної громадської роботи.

"Я думаю, що лейбли "білий капелюх" проти "чорний капелюх" є некорисною упрощенням діяльності, яка охоплює весь спектр людської мотивації," сказав аль-Бассам в інтерв'ю The Daily Mail у 2016 році. "Етика хакінгу не є абсолютною, але складається з 256 відтінків сірого, так само, як будь-яка інша діяльність у житті."

"Більшість британських банків навіть не реалізовують належний рівень HTTPS-шифрування на своєму веб-сайті", - заявив Аль-Басам. "Я вважаю, що весь система кредитних/дебетових карт має фундаментальні недоліки".

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті