Засновник Американської Академії Біткоіну був звинувачений у шахрайстві з криптовалютами Комісією з цінних паперів та бірж 2 лютого.
У прес-релізі, опублікованому СЕК, агенція зазначила, що Брайан Сюелл, засновник Американської Академії Біткоїну, переконав своїх студентів інвестувати в криптовалютний хедж-фонд, який, за його словами, використовував штучний інтелект для отримання прибутку.
Схема шахрайства Крипто Сюелла
Сьюелл закликав своїх студентів інвестувати в Роквел Фанд, хедж-фонд, про який він твердив, що використовуватиме штучний інтелект та стратегії торгівлі криптовалютою для отримання прибутку. Незважаючи на отримання близько 1,2 мільйона доларів від 15 студентів, Сьюелл не запустив фонд.
Замість того, щоб створити фонд, Сьюелл сконвертував інвестиції в Біткойни, пізніше зазнавши втрати цих коштів, коли його цифровий гаманець був підданий атакі.
Шахрайська схема примусила SEC вжити рішучих заходів. Регуляторна агенція звинуватила Сьюелла та його компанію Rockwell Capital Management у шахрайстві, що призвело до угоди, в якій вони ні визнали, ні заперечили звинувачення.
"Серед інших речей, він неправдиво стверджував, що його інвестиційні стратегії будуть керуватися його власним "штучним інтелектом" та технологією "машинного навчання", які, так само, як і сам фонд, ніколи не існували", - сказав Гурбір С. Гревал, директор Департаменту виконавчої діяльності комісії з цінних паперів і бірж.
Rockwell Capital Management погодився сплатити $1,6 мільйона, тоді як Sewell внесе $223,229 на погашення звинувачень у шахрайстві з криптовалютами, які пред'явив SEC.
Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) повідомила, що Сьюелл надіслав студентам 16-слайдову презентацію для інвесторів, яка містить численні неправдиві викладки та упущення про фонд.
У презентаційному матеріалі Сьюелла був заявлено недостовірні твердження, що він здобув ступені у галузі науки про дані в Університеті Джонса Хопкінса і Стенфордському університеті.
Севел додатково повідомив інвесторам, що раніше він керував криптовалютним хедж-фондом, стверджуючи, що перетворив початкові $250 000 на $9 мільйонів.
"Представлення Сьєвелла були хибними", - зазначалося в скаргу SEC. "Сьєвелл дуже добре розумів, що він не мав жодного попереднього досвіду управління хедж-фондом".
Постійний контроль SEC над практиками криптовалют.
Застосування санкцій є найновішою в серії справ, ініційованих SEC щодо цифрових активів. Голова SEC Гарі Генслер постійно попереджав інвесторів про чималу поширеність шахрайства в криптовалютній індустрії.
Минулого тижня члени Конгресу намагалися скасувати Бюлетень з обліку кадрової роботи 121 (SAB 121) від SEC. У цьому бюлетені накладаються обмеження на банки, які мають намір зберігати криптовалютні активи своїх клієнтів, вимагаючи обов'язкового включення цих активів до балансів банків.
Голова @GaryGensler SAB 121 практично заборонив банкам служити кастодіанами цифрових активів. Сьогодні @RepWileyNickel, @SenLummis та я внесли резолюції з метою скасування жахливого бюлетеню @SECGov. Дні SAB 121 підраховані - настав час йому зникнути! pic.twitter.com/jTQDdbMm3I - Посланець Майк Флуд (@USRepMikeFlood) 1 лютого 2024 р.
Майк Флуд та Уайлі Нікель, разом із сенатором Сіндією Ламміс, представили резолюцію в рамках Закону про перегляд конгресу для скасування SAB 121 Комісії з цінних паперів та бірж (SEC). Резолюція має на меті офіційно не схвалити правило бухгалтерського обліку, заявляючи, що воно не має юридичної сили.