Згідно з дослідженням JP Morgan, 78% інституціональних трейдерів проявляють мало зацікавленості у сфері криптовалют.

  • 12.02.2024 15:30
  • 5 хвилин читання
Згідно з дослідженням JP Morgan, 78% інституціональних трейдерів проявляють мало зацікавленості у сфері криптовалют.

Нові дані свідчать про те, що більшість світових інституціональних трейдерів не зацікавлені у розкритті своїх активів у цифрові активи, хоча кількість фірм, які підтримують криптовалюти, зафіксувала незначний ріст.

Останнє дослідження JP Morgan на 2024 рік, у якому взяли участь понад 4000 учасників фінансового ринку, показує поступове прийняття біткоїна та інших криптовалют інституційними трейдерами.

За даними учасників, 78% з цих торговців не мають намірів скоро торгувати цифровими активами, що є зростанням порівняно з показниками 2023 року.

У минулому році 72% учасників торгів відмовилися додавати криптовалюти до своїх портфелів, причиною такого відхилення, зауважили кілька аналітиків, може бути відсутність єдиної регуляторної політики на ринку, що відстороняє інвесторів.

Тільки 9% компаній відповіли позитивно на той факт, що вони торгують цифровими активами, незначне зростання на 1% порівняно з минулим роком, коли інвестори стикалися з сагою FTX.

Ні одна з фірм, що наразі не торгують віртуальними активами, не планує відкривати такий підрозділ у наступні п'ять років, не зважаючи на те, що 14% відповідали позитивно минулого року.

Результати опитування 2023 року також показують, що 6% учасників заявили, що почнуть торгувати цифровими активами протягом наступних 12 місяців. У цьому році 12% проявили інтерес до поновлення торгівлі цифровими активами.

Хоча цифри з опитування свідчать про відразу до криптовалютного ринку, позитиви можна помітити в 12% з 4 000 трейдерів, які бажають заробляти на ринку на основі недавніх подій.

Крім того, учасники опитування JP Morgan були запитані щодо наступної великої технології в торгівлі, багато компаній вказали на Штучний Інтелект (ШІ) перед технологією розподіленого реєстру (ТРР). При тому, 61% проголосували за ШІ, тоді як лише 7% підтримали технологію блокчейну.

Шахраї та невизначеність шкодять ринку.

Аналітики скаржаться на повторні шахрайські схеми з цифровими активами протягом останніх двох років, розглядаючи їх як перешкоду на шляху до масового прийняття.

У 2023 році було понад 600 великих вторгнень у криптовалютний простір, що призвело до збитків близько 2,61 млрд доларів, частково відновлено 674,9 млн доларів. 1,51 млрд доларів було втрачено через вторгнення (за винятком несанкціонованих знять Multichain) та 1,1 млрд доларів - через шахраїв. Це означає зниження на 27,78% порівняно з 2022 роком. #DeFi протоколи залишаються основними... pic.twitter.com/G7PIU3WyrX - PeckShieldAlert (@PeckShieldAlert) 29 січня 2024 р.

Часті хакерські атаки, через які інвестори втрачають мільйони, є однією з причин, чому інституційні трейдери та традиційні учасники ринку утримуються від участі в криптовалютному ринку. У минулому році загальний ринок втратив 2 мільярди доларів через злочинну діяльність у криптосфері, що викликало полеміку щодо безпеки активів користувачів.

У 2022 році злам системи Terra Network та подальша криза FTX спричинили мільйонні збитки на фінансовому ринку та привернули багато обмежень у секторах.

У Сполучених Штатах, регулятори подали кілька позовів проти криптовалютних компаній без наявних конкретних правил. Це змусило деякі компанії натякнути на можливість переїзду в інші юрисдикції.

Усі ці ринкові умови призвели до зменшення інвестицій з боку традиційних фінансових гравців. Однак, останні події, такі як схвалення Bitcoin ETF на фінансовому ринку, вважаються можливими змінити цю ситуацію.

Після затвердження біткойн-ETF Секретаріатом з питань цінних паперів та бірж Сполучених Штатів Америки (SEC) на ринок надійшло значна кількість коштів, оскільки численні традиційні інвестори отримали нову можливість для інвестування.

Останні Новини
22.02.2024 12:16
Придбати квитки на гру за допомогою криптовалюти. Весна 2024 року обіцяє бути наповненою найяскравішими емоціями для уболівальників футболу, оскільки вже 26 березня Національна збірна України з футболу зіграє один із найочікуваніших матчів останніх років.
22.02.2024 10:01
Що відомо про новий сервіс? Нова послуга, яка дозволяє клієнтам PostFinance здійснювати операції з біткоінами та криптовалютами, тепер доступна для 2,5 мільйонів клієнтів.
21.02.2024 15:16
Інтерес до біткоїна збільшується. Найбільший приріст зацікавленості був помічений серед людей старше 55 років - їхня вірність біткоіну зросла.
20.02.2024 12:50
Що відбувається на ринку криптовалют На початок тижня, 19 лютого, загальний обсяг невикритих угод на ф'ючерси біткоїна склав 22,9 мільярда доларів, що перевищує попередні рекорди з четвертого кварталу 2021 року, за даними аналітичного сервісу CoinGlass.
19.02.2024 10:30
Ціни на найбільш популярні криптовалюти зазнали змін. За даними однієї з найбільших криптобірж в Європі з українським корінням WhiteBIT, на ранок 19 лютого курс найпопулярніших криптовалют виглядав таким чином: Біткоін (BTC) - 52,25 долара за одиницю (-0,58% за добу); Ethereum (ETH) торгується на рівні 2,91 долара за одиницю (+3,21% за останню добу); Tether (USDT) коштує 0,27 долара за один токен (підвищився на +25,09% за добу).
Останні статті