Зупинено стейкінг Floki та TokenFi через проблеми з регулюванням у Гонконзі.

  • 30.01.2024 11:34
  • 7 хвилин читання
Зупинено стейкінг Floki та TokenFi через проблеми з регулюванням у Гонконзі.

Команда криптовалюти Floki Inu вирішила призупинити свої програми стейкінгу Floki і TokenFi в Гонконзі після попередження Комісії з цінних паперів та ф'ючерсів (SFC), яка включила їх до списку "підозрілих інвестиційних продуктів".

Ця відповідь надходить після попередження SFC щодо Floki Staking Program та TokenFi Staking Program, які, заявляють, надають щорічні доходи від 30% до понад 100%. SFC підкреслила, що жоден з цих продуктів не має отримано дозволу на надання їх громадськості Гонконгу.

Кампанія з маркетингу стейкінгу Floki та TokenFi не схвалена SFC.

Команда заявила, що основною турботою Комісії з цінних паперів та фондового ринку (КЦПФР) була виняткова ефективність програм стейкінгу. Хоча команда не змогла надати деталі своїх обговорень з КЦПФР, вони уточнили, що маркетингова агенція ініціювала промоційні кампанії для програми стейкінгу Floki і програми стейкінгу TokenFi. Команда вірить, що отримала схвалення кампаній, включаючи забезпечення медійного простору.

Команда Floki Inu, проте, не змогла підтвердити, чи продовжиться маркетингова кампанія в Гонконгу. Вони запевнили інвесторів, що будуть прокладати шляхи для виконання всіх вимог перед гонконзькими владними органами.

У офіційному заяві Floki Inu повідомлено, що було зроблено кроки для запобігання доступу користувачів з Гонконгу до програм покладання ставок, а також на сайті були розміщені попередження, щоб інформувати користувачів з Гонконгу про їх непридатність для участі.

Також вони припинили офлайн-маркетингову кампанію в регіоні. В результаті цих заходів, команда підтверджує, що до цього часу жоден користувач з Гонконгу не приєднався до програми стейкінгу. Вона написала,

Як відповідальна спільнота, ми будемо продовжувати впроваджувати заходи, щоб запобігти залученню користувачів з Гонконгу до програми стейкінгу, поки відповідні регуляторні питання не будуть вирішені. Ми можемо підтвердити, що на сьогоднішній день, наскільки нам відомо, немає жодного запису про залучення користувачів з Гонконгу до програми стейкінгу.

Особливо варто відзначити, що осаджування включає отримання користі користувачами шляхом підтримки безпеки блокчейну, подібно до того, як гроші вкладаються на зберігання.

Програми стейкінгу Floki Token включені до списку попереджень Гонконзької комісії з цінних паперів і фондового ринку (SFC).

Щоб захистити свої програми з високою видачею виплат, команда Floki здається встоює на захист своїх ініціатив незважаючи на регуляторні обмеження. Вони виразили свою незгоду з рішенням виділити стейкінгові програми, заявляючи,

Якщо, як здається, рішення виділити програми стейкінгу було прийнято лише через високий APY наших програм стейкінгу, зазначений у публікаціях в соціальних мережах та унаслідок руху сил ринку, як пояснено вище, то ми поважно не згодні.

Команда Floki Inu пояснила, що потенціал високих доходів у їх програмах стейкінгу зумовлений відсутністю фінансування від венчурних капіталовкладників або великих предпродажів, які зазвичай вимагають виділення значної частки поставок спонсорам. Замість цього, більша частина токенів була надана користувачам, які запростоювали Floki.

Команда Floki детально пояснила у Medium-пости, що висока річна процентна ставка (APY) в програмі стейкінгу Floki підтримується унікальною системою винагород, з використанням $TOKEN від його сестринського проекту TokenFi. Вони виділили ринково орієнтовану APY, децентралізовану та спрямовану на спільноту стратегію розподілу та відсутність залучення фінансування від венчурних капіталістів (VCs) чи попередніх продажів як фактори, які сприяють успішності програми.

Відповідаючи на стурбованість щодо нестабільності нагород для користувачів, команда уточнила, що ці нагороди залежать від ринкової ціни токену TOKEN, утилітарного токену сестринського проекту Floki під назвою TokenFi, яка залежить від ринкових сил поза їхнім контролем. Програма стейкінгу нагороджує користувачів токеном TOKEN замість видобуття нових запасів.

Команда заявила, що користувачі не розчаровані в роботі програми стейкінгу, підкреслюючи їхню відсутність контролю над стейкнутими активами, контрактами стейкінгу чи винагородами. Рішення припинити стейкінгові програми в Гонконзі відображає зобов'язання команди до дотримання регуляторних вимог та захисту користувачів, як це зазначено у наведеному нижче заяві.

Ми щойно опублікували відповідь на повідомлення Гонконзької комісії з фінансового регулювання щодо програм стейкінгу Floki і TokenFi. Наша відповідь висвітлює нашу думку про їхнє повідомлення, чому $FLOKI і $TOKEN можуть стабільно мати вражаючо високий APY та наші плани на майбутнє!... pic.twitter.com/YfpnnDMhfq - FLOKI (@RealFlokiInu) 29 січня 2024 року

26 січня 2024 року Комісія з цінних паперів і фондового ринку (КЦПФР) включила обидва продукти та надала інформацію про них в Список підозрілих інвестиційних продуктів. Інвесторів попереджають про участь у угодах з цифровими активами, які можуть становити несанкціоновані колективні інвестиційні схеми, надаючи великі ризики з мінімальним захистом за Законом про цінні папери та ф'ючерси.

Останні Новини
21.10.2024 08:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними однієї з провідних криптобірж Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 21 жовтня курси найпопулярніших криптовалют мають такий вигляд: .
17.10.2024 07:45
Біткойн включає в себе процес здійснення транзакцій, основним елементом якого є видобуток криптовалюти. В цьому процесі беруть участь майнери, які виконують складні обчислення для підтвердження та запису транзакцій у блоках ланцюжка.
16.10.2024 11:45
Фондова біржа в Австралії Вчора на фондовій біржі Cboe Australia стартував фонд індексів Ethereum Monochrome (IETH). Його загальний чистий актив складає 176 600 доларів.
15.10.2024 09:31
Що вивчають студенти НаУКМА Нагадуємо, що Києво-Могилянська академія відзначає 409 років своєї історії 15 жовтня.
14.10.2024 11:30
Легалізація криптовалют в Україні - це процес визнання їх законності та регулювання їх обігу відповідно до законодавства.
Останні статті