Звіт Gate.io щодо доказів резервів розкриває наявність активів у розмірі 4,3 млрд доларів США з резервним відношенням 115% для 171 активу.

  • 24.01.2024 11:02
  • 6 хвилин читання
Звіт Gate.io щодо доказів резервів розкриває наявність активів у розмірі 4,3 млрд доларів США з резервним відношенням 115% для 171 активу.

24 січня, Панама - Gate.io, провідна криптовалютна біржа та інноватор у сфері Web3, випустила свій звіт Proof of Reserves (PoR) за січень 2024 року, який відображає $4,3 млрд загальної вартості активів, загальним резервним відношенням 115,47%, що становить понад $584 млн більше, ніж вкладено користувачами. Останній звіт також показує збільшення вартості на $1,1 млрд з моменту попереднього звіту у листопаді минулого року і є четвертим роком, коли Gate.io випускає відвірне PoR, що підтверджується користувачами.

Останній звіт Gate.io охоплює понад 171 цифровий актив, що є найбільшою кількістю серед всіх бірж. З моменту попереднього звіту було додано ще 59 активів, з яких 26 є токенами BRC-20, в тому числі SATS, ORDI, MUBI, TRAC, NALS, PIZA (PIZABRC), PEPE (PEPEBRC) та інші. За звітом, кожен з 171 активу має резервний коефіцієнт ≥ 100%. Додаткові ключові дані зі звіту включають:

  • Загальна вартість резерву: 4 363 990 957 доларів США
  • Додаткові резерви: 584 704 086 доларів США.
  • Загальний резервний резервний коефіцієнт: 115,47%
  • Біткоін: 127,33%
  • Ефір (ETH) складає 120.54%
  • USDT: 101,30%.
  • USDC: 129,34%

Доктор Лін Хан, засновник та генеральний директор Gate.io, заявив: "Транспарентність є важливою як для індивідуальних користувачів, так і для цілісності галузі. Вона гарантує, що користувачі можуть безпечно і впевнено брати участь на ринку і сприяє введенню найкращих практик серед бірж. Ми будемо постійно реагувати на відгуки користувачів, зовнішніх експертів та колег, щоб забезпечити безпеку, приватність та транспарентність у нашому звіті про резерви".

Аудитори високо оцінили метод Proof-of-Reserves (PoR) від Gate.io.

У кінці минулого року Gate.io впровадив значний оновлення щодо можливості нульового знання та конфіденційності для своєї стійкості, розширив список відображених активів, та зобов'язався здійснювати більш часту звітність. В січневій аудиторії, проведеній відомою фірмою з блокчейн безпеки Hacken, новий метод був високо оцінений як "доказ міцної основи в криптографічній реалізації" та виявлено, що він "значно сприяє галузі".

З 2020 року Gate.io проводить PoR і стала одним з перших, хто реалізував Портфель з використанням верифікації від сторонніх аудиторів та доведеної методики з деревом Меркла. Це було повторено у 2022 році перед крахом FTX, коли Gate.io закликала інших дотримуватись цієї методики, викладаючи свою модель як відкрите джерело. Звіт листопада 2023 року використовував вже згадані оновлення, роблячи PoR від Gate.io найширшою у межах будь-якої біржі.

Дані щодо резервів, які були на Gate.io у січні 2024 року, тепер доступні на їхньому порталі PoR. На цьому порталі користувачі можуть самостійно перевірити, чи були їхні облікові записи та депозити відображені і переглянути іншу детальну інформацію.

Про Gate.io: Gate.io - це криптовалютна біржа, яка забезпечує можливість купувати, продавати та торгувати на ринку криптовалют. Ця платформа надає широкий спектр функцій та інструментів для торгівлі, включаючи лімітні та ринкові ордери. Крім того, Gate.io пропонує своїм користувачам гаманці для зберігання криптовалют, а також інші додаткові сервіси, такі як margin trading та фіатна конвертація. Біржа також дуже пильно стежить за безпекою своїх користувачів та забезпечує регулярну перевірку та аудит своєї системи для запобігання можливих кібератак. Вони також надають широкий вибір підтримуваних криптовалют, що дозволяє користувачам торгувати різними активами з максимальною зручністю. Загалом, Gate.io - це надійна і кількісно сильна платформа для криптовалютної торгівлі.

Заснований у 2013 році, Gate.io є однією з найстаріших криптовалютних бірж у світі і лідером серед відповідних та безпечних цифрових платформ для активів, що пропонує різноманітні торговельні послуги з 100% перевіреною користувачем доказом резервів. Крім того, платформа постійно розташовується в ТОП-10 криптовалютних бірж за ліквідністю та торговельним обсягом на CoinGecko. Окрім основних послуг обміну, Gate.io розширила свою екосистему, щоб пропонувати децентралізовану фінансову систему, дослідження та аналітику, інвестування у венчурний капітал, гаманці, стартапів та багато іншого. Платформа на даний момент обслуговує понад 13 мільйонів активних користувачів по всьому світу.

Контакт для преси: Елейн Ванг Електронна пошта: [email protected]

Останні Новини
24.06.2024 12:15
Вартість найбільш популярних криптовалют За інформацією від однієї з провідних криптобірж Європи з українським походженням WhiteBIT, курс найбільш популярних криптовалют станом на 24 червня виглядає наступним чином: Біткоін (BTC) коштує 61,38 тисячі доларів за одиницю (-4,7% за добу); Ethereum (ETH) торгується за 3,30 тисячі доларів за монету (-5,53% за добу).
18.06.2024 15:32
У цій статті ми розглянемо більш детально інструмент, відомий як маржинальна торгівля, а також обговоримо переваги та недоліки цього інструменту для трейдерів.
17.06.2024 18:00
"Запуски фондів для інвестування у біткойн" Як повідомляється, торги цим товаром розпочнуться у четвер, 20 червня.
13.06.2024 10:47
Криптовалюта - це цифрові або віртуальні активи, які використовуються для здійснення електронних трансакцій через інтернет.
10.06.2024 12:00
Вартість найбільш популярних криптовалют За даними головної криптобіржі Європи з українським корінням WhiteBIT, станом на 10 червня курс найпопулярніших криптовалют такий: Bitcoin (BTC) вартує 69,42 тисячі доларів за одину монету (+0,61% за останню добу).
Останні статті